739 ul. Kameralna

Wypowiedz się w sprawie komunikacji publicznej – oficjalna ankieta Urzędu Miasta i Gminy PIaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno udostępnił ankietę, która dotyczy usprawnienia komunikacji publicznej w Józefosławiu i Julianowie.

Ankieta jest dostępna pod tym linkiem :

Ankieta – rozwiązania komunikacyjne


Sonda portalu Jozefoslaw24.pl :

Czy jesteś za zlikwidowaniem pętli 739 przy Kameralnej w zamian za wprowadzenie większych autobusów?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Podoba ci się:

Komentarzy (7)

 1. buahahahahahhaha urząd nie potrafi wykonać zabezpieczeń w ankiecie, a gdzie tu myśleć o chodnikach etc. :) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Może zdublowane IP są „wyłapywane” po zakończeniu ankiety? Fakt faktem, że sondy w których do tej pory brałem udział blokowały (informując stosownym komunikatem) głosy, które chciałem (czasem) dodać powtórnie :P

 2. Co z ludźmi, którzy nie korzystają z lokalnych portali informacyjnych ? Skąd oni mają się o tym dowiedzieć ? Ludzie starsi korzystający z 739 nie mają obowiązku korzystania z portalu gminy piaseczno, jozefoslawcom.pl i jozefoslaw24. Coś nie do końca sprawiedliwie pan burmistrz obmyślił sposób kolportażu tej ankiety.

 3. PROPOZYCJA NR 4 TO JAKIŚ TOTALNY KRETYNIZM :

  4. Skróceniem trasy autobusu, które spowoduje zwiększenie częstotliwości kursów. Skierowanie linii 739 na trasę: PKP Jeziorki – Karczunkowska – Puławska – Mysiadło – Geodetów – Wilanowska – Kameralna – Julianowska – Geodetów – Puławska – PKP Jeziorki.
  W tym rozwiązaniu autobus nie będzie dojeżdżał do centrum Piaseczna ani do Metra Wilanowska, co spowoduje, że częstotliwość kursowania ulegnie wówczas dwukrotnemu zwiększeniu (do 10 min w szczycie i ok. 15-20 min. poza szczytem. Do obsługi krótszej trasy skierowana byłaby ta sama liczba wozów. Jednocześnie pasażerowie mogliby skorzystać z oferty kolejowej i precyzyjnie zaplanować sobie czas dojazdu, w sposób niezależny od korków na ul. Puławskiej. Natomiast pasażerowie chcący kontynuować podróż w kierunku Metra Wilanowska mieliby zapewnioną przesiadkę w kursującą również z dużą częstotliwością linię 709 (poza godzinami szczytu zapewniona zostałaby odpowiednia koordynacja rozkładów jazdy linii 709 i 739 w celu dopasowania przesiadek). Przewidywany termin wprowadzenia tej zmiany – IV kwartał 2012 r.

 4. Mnie się też nie podoba i na tę propozycję nie zagłosuję. Padła jednak na zebraniu (jako prywatna z ust przedstawiciela ZTM), więc została ujęta w spisie. Myślę, że obiektywizm tego wymagał. My natomiast (mam nadzieję) wybierzemy mądrze tę wersję, która spełni jak najwięcej oczekiwań.
  Pozdrawiam, Hanna Krzyżewska.

  • Wydaje mi się, że pytania nie są szczęśliwie zbudowane. Jak dla mnie pytanie 3 i 4 są toższame (trasa jest mi obojętna, jak i pewnej większej części mieszkańców, gdzie się ona nie zmienia), zależy mi na „taborze o większej pojemności”. Może być taki przypadek, w którym większość (suma 3+4) będzie chciała „tabor o większej pojemności” i mimo to wygra np. wariant 1. Bardzo proszę o wzięcie tego pod uwagę licząc głosy. Pozdrawiam.

   • Przepraszam. Chodziło mi oczywiście o pytania 2 i 3 (2+3) :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*