Skrzyżowanie ul. Cyraneczki z Julianowską - 2010 r. - YouTube

Gmina i Powiat osiągnęły konsensus w sprawie ul. Cyraneczki

Burmistrz Zbigniew Lis zdementował pogłoski o rzekomym sporze między jego urzędem, a Starostą. Oświadczył również, że nie ma nieporozumień w sprawie projektu przebudowy skrzyżowania ul. Cyraneczki z ul. Julianowską. Niestety na razie brak konkretnych terminów rozpoczęcia prac nad kolejnymi etapami ul. Cyraneczki.

Poniżej znajdują się szczegółowe odpowiedzi, które udzielił Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, na interpelację Hanny Krzyżewskiej :

„Uprzejmie proszę o wyjaśnienie nieporozumienia w sprawie projektu skrzyżowania. Z tego, co pamiętam, to Starostwo Powiatowe przekazało do U.G. odpowiednie pozwolenia wodno-prawne oraz 40 tys. zł. na wykonanie projektu tego skrzyżowania. Dziś chodzą słuchy, że w projekcie nie ma części dot. przykrycia kanałku, nad którym przebiega odcinek ul. Cyraneczki, zaplanowany wspólnie z modernizacją ul. Julianowskiej”

Zobacz pozostałe interpelacje, które również dotyczą ul. Cyraneczki :


H. Krzyżewska interpelacja z 20.04.11

H. Krzyżewska interpelacja z 18.05.11

H. Krzyżewska interpelacja z 24.08.11

H. Krzyżewska interpelacja z 21.09.11

K.Nowocin-Kowalczyk interpelacja z 03.01.11

K. Nowocin-Kowalczyk interpelacja z 24.08.11

K. Nowocin-Kowalczyk interpelacja z 18.01.12

Podoba ci się:

Komentarzy (4)

  1. Niedobrze mi się robi od tych lokalnych klimatów, na miłość boską ile można się przygotowywać do budowy drogi, przebudowy mostku, zbudowania chodników !

  2. Pfff….. od 3 lat słyszę w koło Macieja, te same bzdury i zapewnienia, gdzie tu ma powstać przedłużenie do ogrodowej skoro tyle czasu babrają się z tym skrzyżowaniem ?!

    • Św. Racja !!!

  3. Smutne [*]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*