ul. Krótka - Józefosław

By żyło się lepiej ?

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno na swojej stronie chwali się systemem zgłaszania usterek drogowych. Niestety w praktyce system nie działa sprawnie, o czym świadczy mail od mieszkańca Józefosławia :

” Od 2 tygodni zgłaszam naprawy dziur na ulicy Osiedlowej w Józefosławiu.
Dodam, że zgłaszam za pośrednictwem formularza – efekt żaden. Chodzi o odcinek od Działkowej do Bażanciej [..] moje zgłoszenie (26.04) poprzez formularz oraz odpowiedź p. Bednarskiej ze zgłoszeniem do firmy MABAU. Zgłoszenie dotyczyło największej dziury na wysokości mniej więcej Osiedlowej 50, później poszły jeszcze inne zgłoszenia z dziurami na Osiedlowej, ale już na nie nie dostałem odpowiedzi. 9.05 sygnalizowałem mailowo ten problem (brak naprawy) p. Bednarskiej ale zostałem klasycznie „olany”… ”

ul. Osiedlowa – 22 maja :

Podobny system działa na Ursynowie i z własnego doświadczenia wiemy, że działa w miarę sprawnie :

System zgłaszania usterek na przykładzie ul. Jagielskiej

Formularz zgłoszenia usterki drogowej


Podoba ci się:

Komentarzy (3)

  1. Drodzy Państwo, ten pożal się Boże „formularz” można o kant d. potłuc. Zgłaszałam dziury na Geodetów, Działkowej, Kameralnej, Julianowskiej i w przeciągu miesiąca nic nikt nie zrobił, ba nawet nie było jakiejkolwiek informacji w mojej skrzynce mailowej.

  2. Działa jak zgłaszanie zapotrzebowania na kosze na psie odchody.

  3. system działa znakomicie,przecież wiedzą o wszystkich dziurach :) nie muszą w teren nikogo już wypuszczać ,teraz pewnie że by się pokazać załatają,naleją w mokrą dziurę asfaltu i za tydzień dookoła się wszystko wykruszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*