Marszałek A. Struzik - mrr.gov

Marszałek Województwa zainteresował się niejasną sytuacją Józefosławia

List otwarty do Marszałka w sprawie niejasności związanych z ulicą Cyraneczki

List otwarty do Wojewody w sprawie absurdów z Józefosławia

Odpowiedź :


Podoba ci się:

Komentarzy (13)

 1. Cholerka, nie bardzo wiem czy list marszałka do wojewody dotyczy Cyraneczki (bo o sytuacji na Cyraneczki dostał list od Pani Katarzyny) czy o Julianowskiej ? A może o obu dych sprawach może dostał obydwa listy również ten skierowany do wojewody.

  • Marszałek otrzymał obydwa pisma.

 2. Uuu to już grubszy temat :-) ale to fajnie bo może coś w końcu się ruszy. A zmieniając temat Pani Katarzyno wie może Pani kiedy w końcu metrowe chaszcze zamienią się w skwer przy Tenisowej ? Trochę długo czekamy na tą decyzje z góry (bo już chyba z pół roku) ??

  • Nie wiem, ale wysłałam zapytanie do p. Wojewody. Burmistrz niestety, nic nie umie powiedzieć w tej sprawie.

   • Burmistrz rzadko kiedy coś umie powiedzieć sensownego w jakiejkolwiek sprawie. Ale dziękuje Pani za interwencje i czekam aż w końcu się coś ruszy. Pozdrawiam

 3. Rozmawiałam dzisiaj z inwestycjami. Do połowy sierpnia mają zostać złożone dokumenty do starostwa z wyłączeniem działek pana Dąbka. Czyli to, o czym była mowa w ubiegłym roku. W tej chwili trwają intensywne prace nad zgodnością map. Jeśli udałoby się uzyskać pozwolenie ZRID na pozostałe działki jest realna szansa, że w ciągu kilku miesięcy zacznie się budowa, – wprawdzie positkowana czyli z przerwami w okolicy działek starosty, ale i tak dużo. W międzyczasie zapewne inne starostwo wydawałoby pozwolenie na działki JD. Przykre, że trzeba groźby odgórnej interwencji i kontroli, aby 2 samorządy zmobilizowały się i wreszcie zaczęły ze sobą konstruktywnie rozmawiać.

  • Tak dla przypomnienia – w zeszłym roku burmistrz obiecał właśnie takie rozwiązania po czym udawał głupka iż czegoś takiego nie było ;-)

 4. jescze przetarg, więc prace na wiosne jeżeli wszystko pójdzie dobrze…

 5. moze i na wiosne, pytanie którego roku……

 6. Budowa głupiego chodnika musi być kontrolowana przez Marszałka – wstyd wstyd i hańba , a i tak prace zaczną się na wiosnę 2014 . W styczniu 2012 radni zapowiedzieli, że chodnik będzie ukończony do wakacji’12 – Brawo !!!

  • ludzie marszałek do tego nic nie ma. Radna znów pokazała swój brak kompetencji.
   nie dajcie się omamiać.

 7. Uważam,że najbardziej sensownym rozwiązaniem problemów Józefosłąwia i Julianowa jest przyłączenie nas do Ursynowa,ponieważ pod „opiekuńczymi skrzydłami”pana sołtysa i burmistrza Piaseczna nic nie wskóramy Proszę zobaczyć,jak bezboleśnie Ursynów uporał się z budową kawałka drogi na Jagielskiej.Bez głośnych obietnic, dyskusji, wystarczyło trochę czasu i po wertepach należących do Piaseczna,możemy poruszać się przyzwoicie po kawałku ursynowskiej drogi…

 8. Tak a propos p. wojewody Jacka Struzika który wysłał ten pocieszny list – to jemu też grozi kurator i utrata płynności finansowej w podległym urzędzie – link http://www.wprost.pl/ar/406795/Mazowszu-grozi-bankructwo-Sytuacja-jest-bardzo-trudna/
  Ostatnimi dniami telewizja lokalna rozpływa się nad tematem ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*