Lider Przedsiębiorczości

Piaseczno znowu w czołówce

W piątek 6 grudnia podczas uroczystej gali w Sali notowań Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych przyznano Gminie Piaseczno prestiżowy tytuł Lidera Przedsiębiorczości 2013.

Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Roku” organizowany jest już od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tytuł nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamicznie rozwijające się firmy handlowe, produkcyjne i usługowe.

W tym roku po raz pierwszy również uhonorowano samorządy, które aktywnie wspierają rozwój przedsiębiorczości na swoim terenie. Obok Piaseczna uhonorowane zostały dwa inne samorządy: Gmina Wołomin oraz Gmina Sierpc. Nagrodę dla Piaseczna z rąk Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Olgierda Dziekońskiego oraz Wiceprezesa Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych Pawła Graniewskiego odebrał Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis.

Rozdanie nagród odbyło się w sali notowań Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie podczas konferencji organizowanej przez GPW Capital Market Summit. Doing Business. To swoiste święto GPW kierowane jest do środowiska biznesu – przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i innych. Konferencja odbywała się równocześnie w kilku salach gdzie uczestnicy mogli zapoznać się z bogatą ofertą szkoleniową giełdy oraz łatwo skorzystać z porady specjalistów w zakresie pozyskiwania kapitału na rozwój swoich projektów biznesowych. W holu głównym centrum giełdowego odbywały się tagri usług maklerskich a w giełdowej galerii udostępniona została do zwiedzania wystawa prezentująca historyczne papiery wartościowe notowane na przedwojennej giełdzie.

Burmistrz Zdzisław Lis dziękuje za rekomendację Mieczysławowi Grodzkiemu – Przewodniczącemu Rady Nadzorczej oraz Wacławowi Bąkowi Prezesowi Budowlanej Spółdzielni Piaseczno.

Podoba ci się:

Komentarzy (1)

  1. ??? co wspierają, jak?, koko? to rzeczywistość wirtualna chyba?

    JA tylko poproszę o chodnik aby Klienci mogli dojść do sklepu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*