Starosta i Sołtys Józefosławia Jan A. Dąbek - źródło : Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Piaseczno nadal pod lupą CBA

W październiku ubiegłego roku, Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało, że kontrola w Starostwie Powiatowym nie zakończy się zgodnie z planem i potrwa do lutego 2014 roku.

W tym tygodniu Jacek Dobrzyński, rzecznik CBA poinformował nas, że czynności weryfikacyjne prowadzone w Starostwie piaseczyńskim będą trwały do 1 maja 2014 roku.

Więcej na ten temat :

Centralne Biuro Antykorupcyjne rozpoczęło kontrolę 1 sierpnia 2013.

Podoba ci się:

Komentarzy (3)

 1. Trochę z innej beczki. Ale nie mogę założyć osobnego wątku.

  Z okazji Dnia Sołtysa (11 marzec ), pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia Sołtysowi Józefosławia Panu Janowi Dąbkowi.

  Gdyby ktoś się dziwił skąd takie święto to cytuję wikipedię : ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_So%C5%82tysa ) : ‘Święto to ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę i zaangażowanie oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę sołtysa w polskiej wsi.’

  Panie Janie : wszystkiego dobrego.

 2. Skoro tak, to i ja się przyłączę. Co by sołtysowi dzieci dobrze się chowały:

  http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,15594838,Syn_starosty_bil_czy_tylko_sie_przygladal__Prokuratura.html?piano_t=1

 3. ja tęż się dołączam dożyczeń. Zyczę także aby sprawa syna się wyjaśniła. Panie sołtysie oprucz przeciwników ma pan U nas na terenie także wielu zwolenników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*