Piaseczno

Nadzwyczajna sesja w sprawie Józefosławia

Zgodnie z § 25 ust. 2 Statutu Gminy Piaseczno, na wniosek Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, zwołuję na dzień 23 lipca 2014 r. (środa) na godz. 9.30 – 4 Nadzwyczajną Sesję Rady Miejskiej w Piasecznie.

Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5:

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.

2. Uchwała w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej na rok 2014 Rady Miejskiej w Piasecznie Nr 1283/XLII/2014 z dnia 15 stycznia 2014 r.

3. Uchwała w sprawie zmiany uchwały budżetowej (dotyczy kwoty 70 tys. zł – odwodnienie terenu wsi Chyliczki).

4. Uchwała w sprawie zmiany uchwały budżetowej (dotyczy zmiany okresu realizacji zadań inwestycyjnych ulice: Julianowska, Wilanowska, Mleczarska oraz zwiększenia wydatków na budowę budynków mieszkalnych oraz sali sportowej w Józefosławiu.

5. Uchwała w sprawie zmiany uchwały Rady Miejskiej w Piasecznie Nr 1284/XLII/2014 z dnia 15.01.2014 r. z późn. zm. w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Piaseczno na lata 2014–2025

6. Uchwała w sprawie ustalenia cen urzędowych za usługi przewozowe lokalnego transportu zbiorowego.

Podoba ci się:

Komentarzy (4)

  1. Kurne ale news, nic z niego nie wynika! Tzn co, przyśpieszamy (Wilanowska), opóźniamy (Julianowska), burzymy to co zostało wybudowane w nowej szkole? Czy jeszcze inne sprawy, np zwijamy asfalt z Cyraneczki, bo powstał bez pozwolenia…

  2. Już wiadomo i wyręczam administratora portalu: Wilanowska to chodzi o ulicę w Zalesiu-więc who cares, a Julianowska no cóż… zmniejszenie budżetu w tym roku bo i tak nie wydamy:) Oj dobrze że tam nie mieszkam, bo by mnie szlag trafił!
    Żródło: http://piaseczno.eu/index.php?mnu=263&app=docs&action=get&iid=38132

  3. Czy ktoś to może przetłumaczyć?

    • Zasr… gmina. Mam nadzieję, że cały Józefosław i Julianów solidarnie podziękuje w listopadzie panu Lisowi i jego dream team-owi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*