ul. Cyraneczki

Konserwatorzy oświetlenia ulicznego nie wykonywali swoich obowiązków

W związku z odstąpieniem od umowy na konserwację oświetlenia ulicznego, z powodu nie wykonywania swoich obowiązków przez firmę MG Inwestycje Sp. z o.o., prosimy zgłaszać awarie dotyczące oświetlenia do Referatu ds. Zarządzania Energią.

Obecnie trwają intensywne prace nad wyłonieniem nowej firmy, która w najbliższym czasie zajmie się konserwacją oświetlenia na terenie gminy.

Zgłoszenia:

email: energia@piaseczno.eu lub telefonicznie na numer 22 7017 674

Źródło: Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (2)

  1. A czy konserwatorzy ulic zapadanych śniegiem wykonali swoje prace? Ogrodowa nic,Osiedlowa nic, Działkowa to już nawet nie chcę wspominać ,Cyraneczki też zostawia wiele do życzenia- gdzie są służby? ?Czemu tu się nic nie dzieje w tym temacie?

    • Dodam,że właściciel który nie sprzątnie chodnika przed swoją posesją może dostać mandat- a Gmina nic nie zrobiła z drogami i co? I nic!
      Państwo radni czy możecie wyjaśnić mi czemu mamy na ulicach taki stan jaki mamy? Czy gmina wysyła firmę sprzątającą tylko w tyg ?Natomiast w weekend nie ważne co się dzieje ulice muszą czekać do poniedziałku?Było już kilka stłuczek i co Gmina na to?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*