fot. WOŚP Jerzy Owsiak

Piaseczyńska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

10 stycznia o godzinie 18.00 na parkingu przy ul. Sierakowskiego odbędzie się XXIV Koncert Finałowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W programie:

JACOB CORE - Dj pochodzący z Góry Kalwarii. Związany głównie z muzyką elektroniczną – wszelkiego rodzaju nurty muzyki House, lecz nie obce są mu dźwięki muzyki Hip hop, RnB, Trap/Dubstep.
DJ MARTIN ROSA – od zawsze zamieszkały w Piasecznie i związany z tym miastem dj. Organizator i prowadzący wiele różnego rodzaju imprez, w tym HOUSEPITAL FESTIVAL organizowanego w Centrum Kultury w Piasecznie. Swoją muzykę kieruje głównie do ludzi młodych, jego specjalizacją są dźwięki Progressive House, Electro House i Dirty Dutch.

GRUBSON – jeden z najbardziej charakterystycznych i popularnych polskich raperów. Znany szerzej z takich utworów: „Na szczycie”, „Dżungla” czy „Jedna z planet” (ft. Marcelina).Jego koncerty to pełne sale, a teledyski biją rekordy popularności. Współpracował z Abradabem, Dj BRK, Dreadsquad, Jareckim, O.S.T.R. czy DonGURALesko. Charakterystyczny chropawy głos GrubSona i dowcipne i zaskakująco przenikliwe teksty, puentują doskonale rzeczywistość. Ten humor oraz dystans do samego siebie zjednują mu najwięcej sympatii wśród fanów.Jego ostatnia płyta „Holizm” to mieszanka gatunków muzyki soul, funk, elektronicznej czy alternatywnej, dzięki czemu artysta wychodzi poza ramy muzyki hip-hopowej. Nowością jest też zaangażowanie w pracę nad płytą live bandu, którego partie można usłyszeć choćby na singlowym „Sanepidzie”. Na krążku usłyszymy także Krzysztofa Zalewskiego, Marcelinę, Jareckiego czy Tego Typa Mesa. Teledysk do utworu „Złota kula” został nominowany przez Eska Music Awards w kategorii Najlepsze wideo roku. Wszystkie 4 klipy łącznie mają na liczniku ponad kilka milionów wyświetleń.

Światełko do Nieba – godz. 20.00, organizowane przez Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

Organizatorami imprezy są Centrum Kultury w Piasecznie i Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie.

W tym roku sztab WOŚP mieści się w Domu Kultury w Piasecznie.

Informacje dla wolontariuszy znajdują się pod adresem:

http://wosppiaseczno.org/

Źródło: Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (2)

  1. czy on naprawdę musi się tutaj pokazywać ?

    • A czemu nie?
      Nie musisz patrzeć,nie musisz też dawać.
      Mnie nie przeszkadza ,że tutaj info się pojawia-po to ten portal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*