ul. Wilanowska Józefosław

„Ludzie odbierajcie te listy polecone !” – Radny apeluje do mieszkańców w sprawie Wilanowskiej

„Jest ogłoszenie o przetargu na 70m ul. Cyraneczki. Termin realizacji 1.12.2016 – nie muszę chyba mówić co mnie trafiło. Tłumaczenie jest takie: wykonawca może to zrobić wcześniej, a jak byśmy dali 2 miesiące, to mogłoby nie być chętnych do realizacji takiego zamówienia. Ręce opadają. od razu sobie myślę o Wilanowskiej, jaki tam będzie termin bo powinien być tez 1.12.2016, a nie ma jeszcze decyzji ZRID. Ludzie, odbierajcie te listy polecone! bo na razie zwrotki wolno przychodzą. 200 zwrotek z poczty musi przyjść..”

Źródło: Radny Józefosławia Robert Widz FB Józefosław 2.0

Więcej:

Wilanowska bliżej niż dalej, ale kiedy ?

Poczta Polska objęła Józefosław i Julianów „szczególną pieczą”

Podoba ci się:

Komentarzy (8)

 1. dramat… radny bezradny?

 2. co to za tekst ? rozumie ktoś cokolwiek ????

 3. Standardowy bełkot pana radnego…

 4. Listy polecone? Z poczty na Rubinowej? Tam listy giną na 3-4 tygodnie. Moje doświadczenie jest takie, że listy przechodzące przez tą pocztę zamiast dotrzeć do adresata w 1-2 dni docierają w 3-4 tygodnie.

 5. NIKT NIE wierzy w realizację inwestycji na WILANOWSKIEJ.
  TO SĄ ŻARTY i KPINA ze standardów dróg jakie sa w Józefosławiu.

  od kilku lat ten sam BEŁKOT i ŚCIEMA dot. WILANOWSKIEJ

 6. O co chodzi w tym apelu radnego? Kompletnie nie rozumiemy o co chodzi? Czy Pan radny mógłby bardziej przystępnie wyjaśnić? Jakie „zwrotki” ? Dlaczego „200 zwrotek z poczty musi przyjść”????

 7. Bzdura z tymi zwrotkami!

  Jeśli korzystamy ze specustawy to właściciel działki , która przejdzie pod drogę musi odebrać z poczty zawiadomienie /list w terminie 14 dni .
  Jeśli tego nie zrobi to po upływie 14 dni poczta przesyła do Starostwa info ,że przesyłka nieodebrana i żegnaj Gienia Świat się Zmienia!
  Zgodnie z prawem uważa się,ze doręczenie nastąpiło.

  Jeśli natomiast właściciel odbierze list to Starostwo musi czekać na tzw. zwrotkę ( czasem i 2 tyg) ,ale wystarczy dobra koordynacja i współpraca z UP w Piasecznie żeby dotarła wcześniej.

  Poza tym zawiadomienia o wszczęciu procedury i wydaniu ZRID wysyła się tylko do właścicieli działek, które przejdą pod drogę w części lub w całości .
  Pozostałe strony postępowania zawiadamia się z trybie obwieszczeń a nie listów!

  W tym wypadku chyba ktoś ściemnia…

 8. Nie zesrajta się. I tak utkniecie na skrzyżowaniu wilanowskiej i geodetów. Lepiej budować od du… strony by jeszcze zwiększyć kumulację na tym skrzyżowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*