Geodetów Józefosław

Kierowca, który spowodował wypadek na Geodetów trafił do aresztu

Policjanci z wydziału ruchu drogowego w Piasecznie, zatrzymali 26- letniego kierowcę bmw podejrzewanego o spowodowanie wypadku i kierowanie pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Poszkodowana w zdarzeniu kobieta trafiła do szpitala, a mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie.

Policjanci z Piaseczna zatrzymali kolejną już w tym roku osobę, która zdecydowała się wsiąść za kierownicę pojazdu będąc pod wpływem środków odurzających.

Wczoraj o godzinie 16.00 w Piasecznie na ulicy Geodetów kierowca bmw wykonując manewr wyprzedzania innych pojazdów oraz najprawdopodobniej przekraczając dozwoloną tu prędkość najechał na tył renault. W wyniku uderzenia kierująca renault 36- latka straciła panowanie nad samochodem, zjechała do rowu i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta została zabrana do szpitala, a policjanci zbadali stan trzeźwości u kierowcy bmw. Jednak nie wykazało ono by był on pod wpływem alkoholu. Lecz zawodowa czujność funkcjonariuszy drogówki okazała się niezawodna.

Mundurowi zdecydowali się jeszcze na przeprowadzenie badania toksykologicznego, które wykazało, że 26- latek swój pojazd prowadził będąc pod wpływem środków odurzających.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Policjanci przypominają, że odpowiedzialność karna za spowodowanie wypadku pod wpływem środków odurzających jest taka sama, jak w przypadku spowodowania wypadku pod wpływem alkoholu.

źródło: KPP Piaseczno

Więcej:

Dzielnicowy Józefosławia pomoże zabezpieczyć rowery przed złodziejami

Dzielnicowy będzie częściej pojawiał się w Józefosławiu

Posterunek policji w Józefosławiu ?

Uwaga! Złodziej przy Energetycznej

Znowu kradną w Józefosławiu

Uwaga kolejne włamanie w Józefosławiu !!!

Uwaga złodzieje !!!

Rekordowa ilość mieszkańców na zebraniu w sprawie włamań

Bezpieczne mieszkanie- jak zapobiegać włamaniom

Włamania CDN ?

Aresztowano złodzieja, który kradł na terenie Józefosławia i Julianowa

Podoba ci się:

Komentarzy (2)

  1. Oby rzeczywiście odpowiedział za swoje postępowanie, głupi ćpun. Autko to dostał, ale na olej do głowy już nie starczyło kasy.

  2. Powinien z własnej kieszeni zapłacić odszkodowanie tej Pani oraz za zablokowanie całej okolicy (korki były masakryczne). I może wtedy wielu następnych mu podobnych powstrzymałoby się od jazdy „pod wpływem”. A obawiam się, że może mieć dobrego adwokata, który załatwi mu pseudo-karę „w zawiasach”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*