Planeta Zalesie - woda

Planeta Zalesie – 10 km od Józefosławia

„Planeta Zalesie” to blisko 50 ha terenów rekreacyjnych zlokalizowanych na terenie Zalesia Górnego.

Zaledwie 45 min jazdy pociągiem dzieli tę urokliwą przestrzeń od warszawskiego Centrum ( z Józefosławia samochodem dotrzemy w 10 minut). To wyjątkowe, leżące na obszarze Nadleśnictwa Chojnów miejsce obfituje w liczne atrakcje.

Na leśnym terenie znajdują się dwa stawy, odkryty basen (w tym roku przemianowany na kąpielisko miejskie), liczne ścieżki spacerowe i rowerowe. Poza naturalnymi atrakcjami przyrodniczymi, będziemy mieli ogromną przyjemność udostępnić Państwu dwie ścieżki tematyczne, przyrodniczą z dinozaurami i gigantycznymi grzybami oraz technologiczną z robotami oraz pojazdami filmowymi. Do Państwa dyspozycji będzie też wypożyczalnia sprzętu wodnego z blisko 70 jednostkami pływającymi: kajakami, rowerami wodnymi i łodziami wiosłowymi.

Wasze dzieci będą mogły podróżować po terenie „Planety Zalesie” za pomocą mini lokomotywy z wagonikami, starsze pociechy usatysfakcjonuje z pewnością możliwość wypożyczenia gokartów. Na stałe zagości zadaszony plac zabaw ze zjeżdżalniami, małpim gajem i kolorowymi piłeczkami.

Podobnie jak w poprzednich latach nie rezygnujemy z toru wakeboardowego Do Waszej dyspozycji planujemy też oddać tor łuczniczy z opieką doświadczonych instruktorów oraz igielitowo- wodny tor zjazdowy. Na terenie „Planety Zalesie” jeszcze w tym sezonie powinny pojawić się też sauny fińskie, banie i plaża.

W tym roku chcemy też uatrakcyjnić ofertę gastronomiczną. Oprócz stałych stoisk chcielibyśmy aby w kolejne weekendy odwiedzały nas foodtrucki z kulinarnymi wydarzeniami tematycznymi, np: smaki Azji, kuchnia śródziemnomorska czy bałkańska. Nie zabraknie także czegoś dla miłośników dobrych trunków, uruchomimy drink bar z pysznymi koktajlami oraz rzemieślniczymi piwami.

Chcemy od tego sezonu wprowadzić także urozmaiconą ofertę kulturalną i sportową. W weekendy planujemy animacje taneczno- fitnessowe z zumbą, jogą, kursami salsy i innych tańców latynoskich. Pragniemy też zaktywizować starszych mieszkańców i z myślą o nich chcemy zainicjować „Potańcówki Międzypokoleniowe”. Ponadto chcemy tę przestrzeń ożywić w weekendowe wieczory i zaproponować Państwu ciekawe wydarzenia muzyczne.

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas atrakcje zainteresują Państwa i mamy nadzieję, iż będziecie nas odwiedzać licznie i często. Liczymy też na wszelkie sugestie odnośnie Waszych oczekiwań w przyszłości ale też uwagi dotyczące naszej bieżącej działalności. Zapraszamy gorąco, otwieramy się w długi Weekend Majowy.

Źródło: Planeta Zalesie FB

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*