Józefosław fot. Bartosz Bilski

Urząd opublikował broszurę poświęconą procesowi uchwalania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Józefosławia

Nakładem Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno ukazała się broszura poświęcona procesowi uchwalania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Józefosławia.

W 36 stronicowym wydawnictwie przedstawiona została diagnoza obecnie obowiązujących planów oraz tło historyczne, relacja z przeprowadzonych na przełomie 2016 i 2017 roku konsultacji społecznych oraz kierunki zmian zaproponowane w projekcie nowego plany. W broszurze przeczytać można też o planowanych rozwiązaniach komunikacyjnych, ograniczeniach zabudowy, obszarach funkcjonalnych, rozmieszczeniu usług oraz planach inwestycyjnych gminy na obszarze Józefosławia w najbliższym czasie.

Wydawnictwo zostało wydrukowane w nakładzie 1000 sztuk i rozdystrybuowane do punktów komercyjnych na terenie Józefosławia, gdzie zwyczajowo wykładane są Gazety Piaseczyńskie, m.in w Klubie Kultury oraz Galerii Józefosław

Wersja elektroniczna broszury dostępna jest tutaj.

Obecnie trwa II publiczne wyłożenie planu, a swoje uwagi do niego mieszkańcy mogą jeszcze składać do 22 września włącznie:

– ustnie do protokołu w Wydziale Urbanistyki i Architektury Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno;

– na piśmie w kancelarii Urzędu Miasta

– mailem na adres urzad@piaseczno.eu

Szczegółowe informacje w obwieszczeniu

Źródło: Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (3)

  1. A mnie zastanawia jedna rzecz- co z Kuropatwy,po wybudowaniu Cyraneczki do Osiedlowej? Pan Marcin Kania jak mantrę powtarza,że mieszkańcy Mysiadła nie są zainteresowani poszerzeniem Kuropatwy kosztem swoich działek i urząd za nimi stoi murem. To co to bedzie za armagedon na odcinku waskiego gardła do ronda? Przecież to porażka jakaś :/. I na dodatek maja na kuropatwy pojawic sie na wniosek mieszkańców nowe progi- a gdzie pytam- między już tymi,które są ;) czy jak ?

  2. I tak Kuropatwy zostanie rozjechana …zaręczam ,że za rok ladze będą szybciutko ją poszerzać…
    Kijem Wisły nie zawrócisz…

  3. To broszurka czysto propagandowa. ciekawe ile ta reklama Nas kosztowała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*