fot. Excite Escape Room

Przy Auchan powstała Świątynia Majów – pierwszy pokój ucieczki w Piasecznie

Excite Escape Room to pierwszy pokój ucieczki (zagadek) w Piasecznie. Pokój ucieczki jest zabawą w świecie rzeczywistym, polegającą na rozwiązywaniu zagadek logiczno-umysłowych w celu wyjścia z zamkniętego pokoju w wyznaczonym czasie.

„Świątynia Majów” jest tajemniczą, magiczną wyprawą do świata dżungli zamieszkiwanej niegdyś przez Majów, w poszukiwaniu skarbu. Gra polega na odszukaniu w dżungli świątyni, a w niej starożytnego skarbu Majów i – przede wszystkim – klucza do wyjścia, a następnie ucieczki z pokoju. Gracze mają na wykonanie zadania 60 minut. Cena od 120 zł za grupę.

Zabawa w „Świątyni Majów” jest przeznaczona dla 2-5 osób niemal w każdym wieku. Gra jest przyjazna dla rodzin z dziećmi. Dzieci od 8. lat uczestniczą w grze pod opieką dorosłych, a od 12. lat mogą grać samodzielnie we własnym gronie. Po grze na uczestników czeka drugi pokój z grami planszowymi i zręcznościowymi oraz pokój poczęstunku, w których gracze mogą na spokojnie ostudzić emocje i przedyskutować przebieg zabawy. Dzięki trzem pokojom Excite Escape Room jest również świetnym miejscem na organizację urodzin dla rodziny lub znajomych ze szkoły.

Jesteście na południu półwyspu Jukatanu, 9502 km od domu – Waszego Piaseczna. Rozbiliście obóz pod miejscowością Puka Buka. Jesteście całkiem świeżymi poszukiwaczami skarbów. Macie mocny zamiar przeszukać okolice w poszukiwaniu śladów starożytnej cywilizacji Majów. Nie wszystko zostało jeszcze odkryte. Mówią, że świeżo napotkane, regularnie uformowane zarośnięte gęstą roślinnością pagórki kryją jakieś ruiny, może świątynię. W niej może być ukryty legendarny skarb Majów, bezskutecznie poszukiwany od setek lat święty bożek Balan Balan. To on jest Waszym celem.

Otacza was tropikalna puszcza. Jest godzina 19:00, duszno, parno i 30 stopni ciepła. Otaczają Was chmary nieznośnych moskitów. Tu szybko zapada zmierzch, robi się ciemno. Zewsząd słychać nieustający gwar dzikich zwierząt i niepokojący szum wysokich drzew. Nie jesteście strachliwi, ale słyszeliście o strasznych kanibalistycznych praktykach tubylczych dzikich ludów, zamieszkujących najdziksze ostępy właśnie tej okolicy. Ostatnich takich jak Wy śmiałków, pod wodzą niejakiego Jonesa, pojmali i wsadzili do kotła, doprawiając korzennymi przyprawami, po czym smacznie zjedli kosteczka po kosteczce.

Przy nich strażnicy lasu, cywilizowani pracownicy parku narodowego, to naprawdę mały problem. Choć oni też nie są szczęśliwi z odwiedzających puszczę śmiałków. Mają zadanie ich wyłapywać. Ale co to…? Oto są, nadchodzą niespodziewanie! Złapali Was! Jesteście pojmani. Przystępują do zakuwania Was w łańcuchy, aby wygnać na najbliższym statku do Europy. Nagle.. Śpiew ptaków jakby umilkł. Nastąpiła przeszywająca cisza. Coś najwidoczniej zawisło w powietrzu, coś się zmieniło. Jeszcze nie wiecie, o co chodzi, ale widzicie, jak strażnicy spoglądają na siebie ze strachem, po czym bez słowa rzucają się do ucieczki, zostawiając Was na pastwę losu.

Teraz rozumiecie. To muszą być tubylcy. Oto nadchodzą! Jeśli im nie uciekniecie, to skończycie jak pozostali podróżnicy, w kotle z fasolą. A może zdobędziecie również cenny skarb, świętego bożka Majów? Macie godzinę na ucieczkę…


style="display:block"
data-ad-format="fluid"
data-ad-layout-key="-c4-1+1n-4h+2f"
data-ad-client="ca-pub-9388782753130193"
data-ad-slot="3379566028">

EXCITE Escape Room Piaseczno

ul. Puławska 48 (na wysokości Auchan) I piętro

Pawilon biurowo-handlowy z grillami i materacami, wejście główne do biura w prawej części budynku. Dojazd na parking za bramą pomiędzy salonem samochodowym a pawilonem dentystycznym; wjazd od południa z Puławskiej pomiędzy szlabany lub wjazd od Józefosławia od strony salonu samochodowego.

e-mail: kontakt@exciteroom.pl / tel.602 205 397

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*