fot. Bąkowski Fight Club

Zawodnicy BFC wrócili do Józefosławia z medalami

W ostatnią sobotę zawodnicy kickboxingu Bąkowski Fight Club z Józefosławia wzięli udział w Mistrzostwach Polski federacji WKSF w Mińsku Mazowieckim.

Najlepiej wypadła Daria Sosnowska która doszła do finału, tocząc świetne, trzy zacięte pojedynki. W walce finałowej nie udało się wyłonić zwycięzcy. Obie finalistki, decyzją sędziów, otrzymały złoty medal!

Józefosław reprezentowali:

Daria Sosnowska (trener prowadzący Mateusz Dmowski, 1 m-ce kick light kadetów),
Dominika Rembelska (trener prowadzący Piotr Bąkowski, 2 m-ce K1 rules seniorów),
Krzysztof Chabiera (trener prowadzący łuaksz Jesionowski, 3 m-ce kick light).

Drużynie towarzyszyli sędziowie Mariusz Maron i Tadeusz Pichler. Ekipę z Józefosławia dopełniła druga połowa reprezentantów Piotra Bąkowskiego która na codzień trenuje w Tarczynie w licznej obsadzie dzieci i praktykantów na sędziów.

Grupa dziecięca pod opieką instruktor Aleksandry Malczyk wróciła obwieszona medalami, natomiat tarczyńską grupę młodzieżową reprezentował niezawodny Maciek Oprządek (trener prowadzący Łukasz Łuki Jesionowski) który zdobył brązowy medal w jednej z najliczniej obsadzonych konkurencji juniorów kick light.

Sekcję z Tarczyna jako sędziowie reprezentowali Robert Suchecki, Rafał Synak, Patryk Puchala, Natan Malinowski. – Dziękuję Zawodnikom, Trenerom, Sędziom i Rodzicom za zaangażowanie – podsumował Piotr Bąkowski

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*