Burmistrz Zdzisław Lis i Sołtys Józefosławia Jan Dąbek - fot. biuro Z. Lisa

Burmistrz odpowiada na petycję dotyczącą domu kultury w Józefosławiu

Odpowiedź burmistrza Piaseczna na petycję mieszkańców i Rady Sołeckiej Józefosławia:

Petycja i pytania :

Więcej:

Centrum Kultury w Józefosławiu za 7 milionów ? a rond jak nie było tak nie ma…

Sołtys do radnych Józefosławia: „to co sobą zaprezentowaliście na sesji, jest uwłaczające pełniącej przez Państwa funkcji publicznej jako radnych! [..] uważam, że dopuściliście się perfidnej manipulacji”

1500 podpisów mieszkańców pod uwagami do nowego planu zagospodarowania przestrzennego Józefosławia

Sołtys prosi mieszkańców o przyjrzenie się planom zagospodarowania Józefosławia, które ponownie do wglądu udostępniła Gmina

MPZP i Fundusz Sołecki 2018 – protokół z zebrania

Urząd opublikował broszurę poświęconą procesowi uchwalania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Józefosławia

„Czy Józefosław utonie ???” – Sołtys Józefosławia Jan Dąbek

„Przez ostatnie trzy lata zarówno Powiat jak i Gmina nie mówiąc o już o naszych Radnych z radością informowali nas, że już niedługo ul. Cyraneczki będzie budowana i to już niedługo trwa trzy lata.”

Przetarg na rondo przy Cyraneczki.. unieważniony

Podoba ci się:

Komentarzy (11)

 1. Brawa dla burmistrza!!! tak trzymać!

  • Nie ma się cieszyć tylko w głowę należy się popukać ! Stary grat z małą ilością miejsc parkingowych ktoś upchnął za grubą kasę. Kolejna kompromitacja układu rządzącego a w szczególności radnych bo to ich sprawka.

  • Nie wiem z czego obserwatorze-redaktorze się cieszyć! Ponad 10 mln zł pójdzie na beznadziejny budynek, podczas gdy inne inwestycje stoją. 13 mln kosztuje budynek Tuana może jak tak szastanie kasą, warto zainwestować w zakup tego budynku?! Wowczas mielibyśmy prawdziwe centrum kultury dla Józefosławia i okolicznych wsi. A tak będziemy mieć kolejną prowizorkę! Brawo gratulacje, niezły deal… Teraz z drugiej strony: co roku przekładane są pieniadze z Józefosławia, odkładane inwestycje i tak już x lat aż tu nagle 6,5 mln zł. wyciągnęli z kapelusza! Brakuje dróg wyjazdowych do obwodnicy, pożądnej sieci kanalizacyjna-deszczowej, chodników, ścieżek rowerowych, parków, placów zabaw, terenów publicznych (nie kosztem rodzimych mieszkańców) tego nam potrzeba a nie fanaberii radnych.

   • 100% racji.

 2. Dlaczego tak dluuugo negocjacjuja?

 3. bo to nie takie łatwe, że jednej strony gmina i właściciel z drugiej właściciel i obecni najemcy. Poczekamy, warto.

  • W końcu Państwo radni wraz ze świtą, nie będą wchodzić do budynku znienawidzonych Dąbków prawda ? A to, że prywatni przedsiębiorcy mający swoje interesy w tym budynku, wyłożyli mnóstwo pieniędzy na doprowadzenie swoich lokali do stanu używalności macie w dalekim poważaniu prawda? Jesteście beznadziejni.

 4. Może gmina zostawi w budynku chociaż restaurację, żeby okolica żyła po 20
  i w weekendy,
  i oferowała coś dla wszystkich mieszkańców?

  • Gmina realizuje plan radnych, którzy szczerze nienawidzą Dąbka. Zrobią wszystko żeby centrum kultury nie było w budynku jego rodziny. To znaczy, że mają gdzieś wynajmujących. Dlatego wynajmującym radzę żeby wynajęli sobie bardzo dobrych prawników!

 5. Hm troche to dziwne ale rodzina jednej radnej gminnej prowadzi w tym lokalu przychodnie. Ciekawe jak „ta” radna glosowala,,,,

 6. która radna ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*