Zastępca Burmistrza Piaseczna - Robert Widz - fot. Gmina Piaseczno - Marek Borkowski

Radny z Józefosławia został zastępcą Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Radny Robert Widz poinformował za pośrednictwem Jozefoslaw2.0, że został mianowany zastępcą Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. W wyborach samorządowych w 2014 roku w okręgu Józefosław otrzymał 469 głosów, w 2018 roku było to 755 głosów.

– Liczę bardzo na doświadczenie Pana Roberta Widza i jego innowacyjne podejście do wielu kwestii, które pozwoli nam unowocześniać urząd oraz usługi jakie świadczymy dla naszych mieszkańców – komentuje nominację Burmistrz Daniel Putkiewicz.

Zgodnie z nowym schematem organizacyjnym urzędu Pan Robert Widz będzie odpowiedzialny za pracę wydziałów:
– Urbanistyki i Architektury
– Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej
– Geodezji i Gospodarki Gruntami
– Infrastruktury i Transportu Publicznego

– Z racji doświadczenia zawodowego szczególnie bliskie są mi tematy związane z infrastrukturą techniczną, ładem przestrzennym i komunikacją społeczną. Interesuje mnie problematyka inteligentnych miast, zrównoważonego rozwoju miast, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technicznych, organizacyjnych i społecznych sprawiających, że przestrzeń miejska staje się bardziej przyjazna dla mieszkańców – mówi Robert Widz. – Dziękuję Panu Burmistrzowi za zaufanie jakim mnie obdarzył i mam nadzieję, że już wkrótce mieszkańcy odczują pierwsze, pozytywne efekty naszej współpracy – dodaje II Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. – Piaseczno.eu

Szanowni mieszkańcy!

W wyborach samorządowych w październiku 2018 r., dzięki Waszym głosom zostałem wybrany na radnego Rady Miejskiej w Piasecznie. Wierzę, że poparcie które uzyskałem, było wynikiem mojej pracy i zaangażowania w sprawy Józefosławia jako radnego, w kadencji 2014-2018.

Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, p. Daniel Putkiewicz, zaproponował mi objęcie stanowiska zastępcy burmistrza, odpowiedzialnego za planowanie i rozwój gminy. Podjąłem to wyzwanie i z dniem 3.01.2019 r. rozpocznę pracę w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno.

Stanowisko zastępcy burmistrza to kontynuacja dotychczasowej pracy, ale z pełnym wpływem i odpowiedzialnością za realizację zadań administracji samorządowej.

Wierzę, że nasz urząd może sprawniej realizować potrzeby mieszkańców gminy – jestem pełen determinacji i entuzjazmu, aby wspólnie z burmistrzem, Radą Miejską i pracownikami urzędu wdrażać program nakreślony przez nas podczas wyborów w 2018 r.

W Nowym Roku składam wszystkim najlepsze życzenia pomyślności i sukcesów!

Robert Widz

Źródło: Józefosław 2.0

Gratulujemy i trzymamy za słowo :)

Więcej:

Kim są radni z Józefosławia i Julianowa ?

„Radny reprezentuje interesy mieszkańców swojego okręgu. Radny nie ma przywileju króla, który wydaje oświadczenia” – komentarz do oświadczenia radnego z Józefosławia

„Radny swoją kadencję powinien rozpocząć od gruntownej nauki. Dobrym przykładem jest tu radna poprzedniej kadencji z Józefosławia..” wywiad z burmistrzem Piaseczna

„Przez ostatnie trzy lata zarówno Powiat jak i Gmina nie mówiąc o już o naszych Radnych z radością informowali nas, że już niedługo ul. Cyraneczki będzie budowana i to już niedługo trwa trzy lata.”

Co może radny ?

„Przedstawiciele Gminy, z radnymi na czele przeprowadzają konsultacje, przyjmują wnioski i uwagi, obiecują pomoc, a następnie to wszystko trafia do kosza”

„Nie widziałem w gminie, aby sołtys jakiejś wsi w taki sposób dbał o jej interesy” – radny wytyka błędy Sołtysowi Józefosławia

Radny z Józefosławia wbrew burmistrzowi nie zagłosuje za projektem stacji kolei dojazdowej przy Julianowskiej

Podoba ci się:

Komentarzy (43)

 1. Ten Pan to jedna wielka chodząca tragedia, zwykły chamski dupek. Współczuję wyboru ale cóż jeden lepszy od drugiego- jedna wielka klika

  • Ja również o tym Panu nie mam najlepszego zdania.

  • Akurat mieszkańcy mieli inne zdanie.

   • Jakie!? Żeby został burmistrzem po jednej kadencji ?! Chyba Pan żartuje. Tan Pan nie jest odpowiedni z prostej przyczyny: arogant z kulawą wizją. Jego wizje możemy podziwiać na Osiedlowej. Gdzie jeszcze tylko on jeden wie.

    • osiedlowa to przykład nowoczesnej organizacji ruchu, takich nam właśnie ww JJ potrzeba. Pan Robert to najlepszy kandydat na to stanowisko, a świeży powiew jaki za sobą nie się przewietrzy co się da.

     • Pan tu nie wciska ludziom kitów bo ja mieszkam przy tej ulicy i to jest jeden wielki koszmar ! Strach dzieciaka do szkoły puścić samemu!!! KOSZMAR !! kompletny idiota to zaprojektował a o wykonaniu nie wspomnę, przez pół dnia z posesji nie mogliśmy wyjechać bo idiota jeden z drugim dół wykopał.

      • to rozwiązanie jest pozwala na ruch dwukierunkowy na jezdni na jakiej nie ma miejsca na chodniki, spowalnia ruch. Dziecko do szkoły może chodzić działkową, tam są teraz eko spowalniacze.

       • Cóż za bzdury Pan tu opowiada ! Nie ma miejsca na chodniki?! A to co przekazaliśmy z sąsiadami to co to jest się pytam?! Panie przeprowadź się Pan tutaj a zobaczysz o czym mówimy! To jeden wielki koszmar! Nikt z nas nie odczuł poprawy! Cały Józefosław śmieje się z tej ulicy i pokazuje za wzór kompromitacji. My mieszkańcy tej ulicy mamy takie samo zdanie w tej sprawie. Tyle w temacie. A dziecko Działkową sam Pan sobie puści bo jeśli ma Pan zamiar się go jak najszybciej pozbyć z domu. A najlepiej jak wyleje Pan na siebie kubeł zimnej wody bo trzeźwo Pan nie myśli.

  • Popieram tragedia.

 2. On burmistrzem ?! Wolne żarty ! Cynik w podziękowaniu za służbę dostał awans – to sobie żmiję wybrał :D pękam ze śmiechu już widzę jak to się skończy ! Korpoludek wykończy cwaniaczka :D buahhahahahaha! Drodzy mieszkańcy przywitajcie kolejne buble w naszym powiecie, mistrz nad mistrzami nadchodzi !

  • A już myślałem ze jak wójt nie zapłacił na domenę, to tutejsze siedlisko frustratów padnie… jednak znalazł jakieś drobne… Nie dobrze:(

   • To wiele wyjaśnia. Smutna polska prawda kolega koledze, ja Tobie a Ty mi.

    • kraczą wrony bo się boją:)!!

     • Chyba tylko boją się takiego koszmaru jaki nam zgotowano na ulicy Osiedlowej! Jeśli autorem tego nowoczesnego pomysłu jest ten pan to ja też już się boję.

 3. gratulacje, teraz jest pięć lat na audyt budowlany i podatkowy zamczyska z uroczej, czas to rozebrać albo rozliczyć. Gmina nie dosyć, że straciła grunt to traci grube pieniądze na podatku od nieruchomości. Do dzieła!

 4. TRZYMAMY ZA SŁOWO, JAK COŚ PÓJDZIE NIE TAK TO NIE ONI TYLKO ON !

 5. Oooo matulu ale kwas ! Lepszego nie było ?!

  • Widocznie nie było skoro tego Pana wybrano. Aż żal to czytać.

 6. Pożyjemy …zobaczymy ….

  To oczywiste ,że JJ skorzysta na tym wyborze.

  Swoją drogą Pan Radny jest odważny , bo od tej chwili co złego się wydarzy ,, będzie na Niego”…jako przedstawiciela władzy wykonawczej…

 7. wyniki wyborów oraz te personalne to cios

 8. Karierowicz wygryzie łysego już za chwilę ! :d

 9. No niestety nie mogę o tym Panu powiedzieć dobrego słowa, uważam że to zły wybór.

 10. dobry jest!! zrobi porządek, pozbędzie chorych układzików, i zlikwiduje samowole budowlaną, pierwsza będzie na działce julianowska/geodetów, tam gdzie wielki śmietnik i banery.

  • czyja to działka, można prosić o garść?

 11. Drogi Panie jakich układzików ? Można prosić o szczegóły ?

 12. JAJCA jak BERETY

 13. Zaledwie 1 kadencje był radnym i został wybrany na zastępce burmistrza? Tylu doświadczonych pracowników w gminie a tu pada taki kiepski wybór.

  • Zerowe doświadczenie samorzadowe Pani Jaroszewskiej było przedstawiane przez jej zwolenników jako atut by zostać burmistrzem. Natomiast ‘zaledwie’ jedna kadencja radnego Widza to według Ciebie za małe doswiadczenia by zostac WICEburmistrzem ?
   Ciezko sie polapac w takiej logice.

   • Doświadczenie Pani Jaroszewskiej jest znacznie większe, niżeli owego Pana. Ten Pan ma słabą wiedzę geodezyjną w porównaniu do Pani Jaroszewskiej, powiedziałbym nawet że mierną. Nie wspomnę też o kulturze osobistej. Pan Widz Pani Monice co najwyżej może się kłaniać w pas.

    • To powiedz ile kadencji jako radna ma p. Jaroszewska za soba. Skoro 1 kadencja radnego Widza to za malo zeby zostac wice a nie burmistrzem o co ubiegala sie p. Jaroszewska

     • nieważne doświadczenie, ma szanse na karierę w Prażmowie.

     • Porównaj CV Jaroszewskiej i CV tego Pana a się przekonasz kto ma większe doświadczenie w tematach. Powiem więcej gdyby sytuacja polityczna w kraju była inna, Pani Jaroszewska wygrałaby wybory. Ci Panowie wygrali tylko dlatego że znaleźli sobie miejsce pod dobrym szyldem, który ich pociągnął w górę.

      • Skoro jest taka dobra i mieszka w naszej wsi to zaproponujmy jej kandydowanie na sołtysa. Jak widzę będzie miała ogromne poparcie.

       • może do NBP?

        • Może do domu kultury, tak jak szanowna małżonka redaktora naczelnego magazynu sąsiedzi a nasza radna? ;D Po znajomości wszystko można !

 14. Czytam tu słowa pełne jadu i zazdrości …

  • Zazdrości o co? Że wkracza na grząski grunt?

 15. chyba politowania do nowoczesnych pomysłów jakim jest koszmarna ulica Osiedlowa!

 16. To sobie Danielek falochron znalazł przed Dąbkiem ! Turlam się ze śmiechu!!!

 17. Typowa kariera Nikodema Dyzmy :D :D :D :D :D :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*