fot. WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019 – Józefosław i Piaseczno

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń kulturalnych zaplanowanych na finał WOŚP w 2019 r. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach, które odbędą się w dniach 12-13 stycznia.

Józefosław:

12 stycznia (sobota) , godz. 12.00
Bajki wyświetlane z retro rzutnika. Konkurs z nagrodami.
Józefosław, ul. Urocza 14 (Klub Kultury).

13 stycznia (niedziela), godz. 13.00
,,Mały Książę” – Teatr „… i spółka” . Instruktor – Maja Borkowska– Złoch.
Józefosław, ul. Urocza 14 ( Klub Kultury).

13 stycznia (niedziela), godz. 15.00
Pokaz magika Konrada Modzelewskiego
Godz. 16.00 – aukcja plac plastycznych przygotowanych przez uczestników zajęć K K w Józefosławiu
Józefosław, ul. Urocza 14 (Klub Kultury w Józefosławiu).

Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.kulturalni.pl

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/345360259633274/

13 stycznia 2019 roku o godz. 17:30 odbędzie się finałowy koncert WOŚP w Piasecznie, podczas którego wystąpi: Cleo, Kolorofonia i Dj Martin Rosa.

CLEO

Wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka – kobieta wielu talentów. Dziewczyna o słowiańskim uroku z czarnym głosem, królowa YouTube i pierwsza Słowianka Rzeczpospolitej. Kształtowała swój wokal w kierunku muzyki: Soul, Gospel, R’n’B, Funk i Hip Hop, fascynując się wielkimi divami światowej sceny – Aretha Franklin, Whitney Houston, Patti LaBelle, Chaka Khan, Laryn Hill.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel „MY SŁOWIANIE” który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach PONAD 100 milionów razy i stał się Cyfrową piosenką roku 2014. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji a jej występ uważany jest za jeden z lepszych i barwniejszych epizodów Eurowizji.

Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad 1 500 000 ( półtora miliona ) fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 300 milionów razy.

KOLOROFONIA

Projekt, który tworzą Michał „KOLO” Kisielewski, jego pomysłodawca, autor tekstów i raper oraz Albert „TONTON AL” Toruński, odpowiadający za fundament tego pozytywnego brzmienia, czyli warstwę muzyczną przedsięwzięcia. Na swym koncie mają wydany latem 2015 roku debiutancki album „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ” oraz epkę „2K16”, która ukazała się rok później. Dokładnie 6. grudnia, czyli w minione Mikołajki miała miejsce premiera najnowszej płyty spod tego szyldu pt. „TO JEST MUZYKA, KTÓREJ SŁUCHA SIĘ GŁOŚNO”, którą znaleźć można we wszystkich platformach streamingowych. To właśnie ten materiał przede wszystkim zostanie zaprezentowany podczas orkiestrowego występu, choć nie zabraknie i tych najbardziej rozpoznawalnych utworów z dwóch poprzednich wydawnictw, jak i tych, których próżno szukać na oficjalnych kanałach artysty, a które usłyszeć można jedynie podczas codziennych audycji na żywo na fejsbukowym profilu projektu. W dniu koncertu można będzie również wylicytować fizyczną wersję płyty, która do tego czasu ma pojawić się w nieoficjalnym obiegu, dystrybuowana bezpośrednio przez wykonawcę.

MARTIN ROSA – Dj i producent muzyczny , inicjator Housepital Festival’u, organizator i prowadzący wielu różnego rodzaju imprez. Jego specjalizacją są dźwięki Progressive House, Electro House, EDM. Kiedyś zafascynowany muzyką Hip Hop’owa, jednak po ustabilizowaniu gustów, od 2006 roku w jego sercu można głównie znaleźć muzykę klubową.

W związku z organizacją finałowego koncertu WOŚP w dniach 12 i 13 stycznia będzie nieczynny przy ul. Sierakowskiego mały parking (przy Mykwie) a w niedzielę 13 stycznia nieczynny będzie CAŁY PARKING. Prosimy nie pozostawiać tu samochodów, zwłaszcza na małym parkingu (montaż sceny).

Źródło: Gmina Piaseczno

Podoba ci się:

Komentarzy (1)

  1. Jasio głuptasio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*