Hanna Krzyżewska radna z Julianowa fot. Gmina Piaseczno YT

Radna Krzyżewska wnioskuje o targ w Józefosławiu, przestawienie tablicy Biedronki, patrole policji i śmieciomaty

Poniżej interpelacje złożone przez radną Julianowa Hannę Krzyżewską:

Brak odpowiedzi na stronie Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno

Brak odpowiedzi na stronie Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno

Więcej:

„Humanistka i społecznica” – wywiad z Hanną Krzyżewską

Radna apeluje, żeby przestrzegać zasady niegrodzenia Julianowa i Józefosławia

„Drzwi do lasu (ciąg pieszo-rowerowy) – mój prezent pod choinkę dla Mieszkańców. Zapraszam na spacery!”

Radna Sut apeluje o tymczasowy lub całkowity zakaz parkowania

Co dalej z Działkową ?

Urząd Gminy płaci za reklamę gazecie zarządzanej przez radną z Józefosławia i jej męża

W ursynowskim domu kultury afera związana z radną z Józefosławia

Kim są radni z Józefosławia i Julianowa ?

„Radny reprezentuje interesy mieszkańców swojego okręgu. Radny nie ma przywileju króla, który wydaje oświadczenia” – komentarz do oświadczenia radnego z Józefosławia

„Radny swoją kadencję powinien rozpocząć od gruntownej nauki. Dobrym przykładem jest tu radna poprzedniej kadencji z Józefosławia..” wywiad z burmistrzem Piaseczna

„Przez ostatnie trzy lata zarówno Powiat jak i Gmina nie mówiąc o już o naszych Radnych z radością informowali nas, że już niedługo ul. Cyraneczki będzie budowana i to już niedługo trwa trzy lata.”

Co może radny ?

„Przedstawiciele Gminy, z radnymi na czele przeprowadzają konsultacje, przyjmują wnioski i uwagi, obiecują pomoc, a następnie to wszystko trafia do kosza”

„Nie widziałem w gminie, aby sołtys jakiejś wsi w taki sposób dbał o jej interesy” – radny wytyka błędy Sołtysowi Józefosławia

Radny z Józefosławia wbrew burmistrzowi nie zagłosuje za projektem stacji kolei dojazdowej przy Julianowskiej

Podoba ci się:

Komentarzy (18)

 1. Nareszcie jakieś mądre i przemyślane pisma! Brawo Pani Hanno! Zamiast zabraniać należy myśleć o mieszkańcach. Przykład: Pani Katarzyna zawnioskuje o zakaz handlu vis a vis Piotra i Pawła a Pani Hanna poprosi o targ bo widzi jaka jest potrzeba. Brawo !

 2. Dziękujemy. Widać szczery uśmiech a nie te sztuczne przyklejone wyrazy twarzy u innych.

 3. Wzmianka o Pani radnej Krzyżewskiej przypomniała mi o sprawie, w którą się angażowała w ubiegłym roku, czyli o placu rekreacyjnym/siłowni przy ulicy Cyraneczki (na jej końcu, tam gdzie jest jeszcze drogą gruntową).
  Na wiosnę, gdy tam zaglądalem, były ustawione na trawniku urządzenia do ćwiczeń, a sam teren ogrodzony, zamknięty i sprawiający wrażenie niedokończonego.
  Coś tam się zmieniło?

  • Tak,
   wyrosła trawa do kolan…..

  • Jedno z wejść zrobiło się otwarte. O ile jeszcze jest (bo był), to wisi na nim niedbale przyczepiony „regulamin” wsadzony w jakąś badziewną koszulkę A4. Gdy to widziałem tuż po pojawieniu się tej prowizorki już wyglądało to fatalnie… nie wiem czy przetrwało ostatnie burze na przemian z pogodą jak w piekarniku.

   Najbardziej mnie z kolei śmieszy ogrodzenie tego terenu razem ze… stacją transformatorową. Czekamy więc na sequel na skalę krajową – Jasia Melę 2.

 4. Jestem za tym, aby np. Co sobotę był targ w okolicach Józefosławia. Wg mnie będzie pełno klientów.

 5. słuszna idea

 6. Ale na Miłość Boską niech nasi Radni i Vice Burmistrz wymuszą budowę prawdziwego boiska typu ORLIK w naszej wsi.

  To wstyd ,że w kilkunastotysięcznej miejscowości jeszcze go nie ma !!!

  Dzieci i młodzież nie mają gdzie grać w piłkę !!!

  Piszę to na tym portalu już od wielu lat i jakby …kulą w płot !!!

  To absolutny priorytet poza budową i remontami dróg !!!

  • Przecież są tu trzy ogólnodostępne boiska, na kameralnej, na nefrytowej i na ogrodowej.

   • Ronaldo, podaj adres tych boisk , nikt o nich nie słyszał oprócz Kameralnej

    • Na ul. Kameralnej tak, a o tych pozostałych to chyba w planach tylko słyszałem.

 7. Totalna bzdura !!!

  To nie są boiska do piłki nożnej !!!

  To m.in. przez takie idiotyczne wpisy nadal ich nie ma i raczej nie będzie .

  Zaraz Władze powiedzą : ,,Patrzcie, przecież inni wpisują ,że macie aż 3 boiska …czyli nie jest potrzebne kolejne”.

 8. Deptak/chodnik Pani Hani między Działkową a Cyraneczki mamy, lecz na kładce powinny być barierki !!! Już kilka osób wpadło do rowu na nawet na rowerach !!! Koszt niewielki a zminimalizuje ryzyko wypadku.

  • Pani Hanno, niech Pani dopilnuje aby dokończyć plac przy cyraneczki, a nie bierze się za kolejne pomysły. Ile kosztowało ogrodzenie tego placyku i na co jest ono potrzebne? Nasze pieniądze można lepiej spożytkować, ostania Pani realizacja to drzewa przy deptaku dla dewelopera. Czas się z tego rozliczyć i posadzić nam zieleń jaka będzie na terenie gminy! Targ ma być na parkingu przy szkole, więc te pisemka to tylko pozorny PR.

   • Dzień dobry. Plac przy Cyraneczki jest skoszony i otwarty, a tymczasowy regulamin przypięty porządnie do furtki. Z siłowni można korzystać. Niedługo zostaną zainstalowane następne urządzenia sprawnościowe. Na razie możemy stawiać cokolwiek wyłącznie na pasie o szer. 9 m. od prawego ogrodzenia. Reszta placu musi poczekać na zmianę mpzp (miejscowego planu zagospodarowania). Tak więc planowany plac zabaw dla młodszych dzieci będzie można dopiero wtedy urządzić. Zapowiadałam, że plac rekreacyjno – sportowy urządzimy stopniowo, a także obsadzimy zielenią. Wszystko w swoim czasie. A ogrodzenie było potrzebne, bo wokół są tereny prywatne.
    Jeśli chodzi o targ – to dostałam wczoraj odpowiedź na moją interpelację, że najprawdopodobniej dopiero w przyszłym roku i jeszcze lokalizacja nie jest wyznaczona. Miejsce musi spełnić warunki, no i oczywiście wiąże się to z kosztami.

    • Pani Hanno,

     W dalszym ciągu nie rozumiem zasadności ogrodzenia i jego kosztów. Tereny prywatne miały już wcześniej swoje ogrodzenia. Po cco grodzic, jest jakaś ustawa jaka do tego obliguje?

     • Ale ogrodzone są tylko tereny zamieszkałe. Wokół naszego placu są także prywatne tereny niezamieszkałe. Jakieś granice muszą być wyznaczone, no bo jak inaczej? Narysować coś na ziemi? Zarośnie trawą i nie widać…

      • Można obsadzic roślinami, po co siatką. To nie PRL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*