fot. Ministerwstwo Cyfryzacji

Radna Krzyszkowska-Sut wnioskuje o darmowy hotspot WiFi w Józefosławiu. Z odpowiedzi urzędu wynika, że lepiej pieniądze wydać na inny cel…

Interpelacja radnej Katarzyny Krzyszkowskiej-Sut:

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przystąpienie Gminy Piaseczno do programu „Publiczny internet dla każdego”. Program jest skierowany do Gmin, które chcą na swoim terenie uruchomić bezpłatne hot spoty. Jest to program umożliwiający mieszkańcom darmowy dostęp do Wi Fi w miejscach publicznych. Z informacji Ministerstwa Cyfryzacji wynika, że na zainstalowanie urządzeń Gmina otrzymuje 64 tys. zł. Zależy mi szczególnie na bezpłatnym Hot Spocie w Józefosławiu – najliczniejszej wsi w Gminie Piaseczno.

Odpowiedź :

Więcej:

Zastępca Burmistrza: „Co do 739 nie ma możliwości zwiększenia częstotliwości kursowania autobusów, jest to ograniczone dostępnością taboru”

Radna Krzyszkowska-Sut prosi burmistrza Widza o kolejny zakaz parkowania w Józefosławiu

Radna Sut apeluje o tymczasowy lub całkowity zakaz parkowania

Co dalej z Działkową ?

Urząd Gminy płaci za reklamę gazecie zarządzanej przez radną z Józefosławia i jej męża

W ursynowskim domu kultury afera związana z radną z Józefosławia

Kim są radni z Józefosławia i Julianowa ?

„Radny reprezentuje interesy mieszkańców swojego okręgu. Radny nie ma przywileju króla, który wydaje oświadczenia” – komentarz do oświadczenia radnego z Józefosławia

„Radny swoją kadencję powinien rozpocząć od gruntownej nauki. Dobrym przykładem jest tu radna poprzedniej kadencji z Józefosławia..” wywiad z burmistrzem Piaseczna

„Przez ostatnie trzy lata zarówno Powiat jak i Gmina nie mówiąc o już o naszych Radnych z radością informowali nas, że już niedługo ul. Cyraneczki będzie budowana i to już niedługo trwa trzy lata.”

Co może radny ?

„Przedstawiciele Gminy, z radnymi na czele przeprowadzają konsultacje, przyjmują wnioski i uwagi, obiecują pomoc, a następnie to wszystko trafia do kosza”

„Nie widziałem w gminie, aby sołtys jakiejś wsi w taki sposób dbał o jej interesy” – radny wytyka błędy Sołtysowi Józefosławia

Radny z Józefosławia wbrew burmistrzowi nie zagłosuje za projektem stacji kolei dojazdowej przy Julianowskiej

Podoba ci się:

Komentarzy (3)

  1. Przy obecnych cenach internetu – czy to stacjonarnego, czy mobilnego… po co?

  2. Otwarty internet bez odpwiednich zabezpieczeń – powtórzę kolegę/koleżankę powyżej – PO CO? Ktoś naprawdę korzysta jeszcze z otwartych sieci?
    Pani chyba zatrzymała sie na latach ’90 gdzie „internety” to było cuś ;) Zgadzam się bez sensu wydawać piniądze na to…

  3. Teraz nawet dzieci mają szybki internet w snartfonach. Bez sensu ta inicjatywa. Lepiej wydać pieniądze na coś innego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*