Aktualny czas: 28-03-2024, 22:03 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Centrum Handlowe Józefosław
Autor Wiadomość
Ewa1373 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #11
RE: Centrum Handlowe Józefosław
Pralnia jest w porządku, natomiast restauracji już nie odwiedzę. Byliśmy tam z dziecmi 2 razy i nie sądzę żebyśmy poszli ponownie. Brakuje nam w okolicy fajnej rodzinnej restauracyjki z dobrym, świeżym jedzeniem.
14-04-2012 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #12
RE: Centrum Handlowe Józefosław
Rzeczywiście panie pracujące w pralni są bardzo miłe. Swoją pracę wykonały przyzwoicie. Jedzenie sobie darowałam, bo dzieciaki zaciągnęły mnie do " Fabryki Pizzy" Uśmiech

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich!
17-04-2012 08:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Glamka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
Post: #13
RE: Centrum Handlowe Józefosław
Ja cenię sobie sushi w Mysiadle. Rybki mają zawsze świeże i obsługa nie odstrasza Oczko
18-04-2012 06:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ryhush Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #14
RE: Centrum Handlowe Józefosław
(17-04-2012 08:20)Marta napisał(a):  Rzeczywiście panie pracujące w pralni są bardzo miłe. Swoją pracę wykonały przyzwoicie. Jedzenie sobie darowałam, bo dzieciaki zaciągnęły mnie do " Fabryki Pizzy" Uśmiech

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam wszystkich!

Warto zjeść w tej pizzerii ? Nie mogę się jakoś przekonać do odwiedzenia tej knajpy Oczko
25-04-2012 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #15
RE: Centrum Handlowe Józefosław
Zależy co lubisz i co lubi dziecko. Fabryka pizzy oferuje pizzę w stylu pie tzn. coś na kształt pizzy hut (grube ciasto, tłusto ). Moje dzieci w takiej gustują, ja natomiast lubię prawdziwą włoską na cienkim cieście z wyrazistym smakiem - niestety nie było mi dane spróbować takowej pizzy w Józefosławiu Oczko
01-01-2013 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dr. LuuBitch Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #16
RE: Centrum Handlowe Józefosław
czyli lepiej zamówić w telepizza .... lepsze ceny , szybciej no i w jakiś sposób sprawdzona firma.

Teoretycznie jest fantastycznie, generalnie jest banalnie Ninja
05-02-2013 12:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
merlin Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 4
Post: #17
RE: Centrum Handlowe Józefosław
(01-01-2013 20:11)Marta napisał(a):  Zależy co lubisz i co lubi dziecko. Fabryka pizzy oferuje pizzę w stylu pie tzn. coś na kształt pizzy hut (grube ciasto, tłusto ). Moje dzieci w takiej gustują, ja natomiast lubię prawdziwą włoską na cienkim cieście z wyrazistym smakiem - niestety nie było mi dane spróbować takowej pizzy w Józefosławiu Oczko
Jesteśmy z rodzinką mniej więcej co tydzień w FP i jakoś trafiamy na zupełnie inne ciasto Uśmiech Mają jeszcze kilka innych fajnych potraw (krewetki z pesto uwielbiam). Nam generalnie smakuje.

Pozdrawiam,
Michał
05-02-2013 16:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #18
RE: Centrum Handlowe Józefosław
(01-01-2013 20:11)Marta napisał(a):  Zależy co lubisz i co lubi dziecko. Fabryka pizzy oferuje pizzę w stylu pie tzn. coś na kształt pizzy hut (grube ciasto, tłusto ). Moje dzieci w takiej gustują, ja natomiast lubię prawdziwą włoską na cienkim cieście z wyrazistym smakiem - niestety nie było mi dane spróbować takowej pizzy w Józefosławiu Oczko

Moim zdaniem przesadzasz lub coś się zmieniło w recepturze. Ostatnio jak byłam w FP to ciasto było w sam raz.
06-02-2013 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
milenahajduk Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0
Post: #19
RE: Centrum Handlowe Józefosław
A jak dla mnie jedzenie jest w centrum całkiem normalne;-)
28-08-2015 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości