Aktualny czas: 28-03-2024, 21:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
Autor Wiadomość
myszkamiki Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #11
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
Proszę o powazną odpowiedź na pytanie, dlaczego p.Burmistrz Ursynowa twierdzi, że poprowadzenie linii metra do Józefosławia i Julianowa nie jest możliwe. Jesli poprowadzenie metra pod Wisła jest możliwe, to co stoi na przeszkodzie zrobieniu tego samego dla ww. osiedli. Na całym świecie ,,sypialnie,, wielkich miast są połaczone z nimi kolejkami , metrem , tramwajami itp. Dlaczego nie metro, czy szybka kolejka elektryczna przez las kabacki?Prosze o argumenty merytoryczne a nie tylko, że sarenki ucierpią. One , niestety , cierpią nie przez jedno takie osiedle w obrębie wielkich aglomaracji. Jesli mamy wpłacić rocznie 15 mln do budżetu Ursynowa a do tzw. Wwy pchać się nadal zapchaną Puławską lub tzw. mżonką p.burmistrza czyli podwieszonym tramwajem, to proszę o argumenty , dlaczego nie metro.Pozdrawiam
24-02-2012 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
SAFUL Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1
Post: #12
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
(24-02-2012 13:29)myszkamiki napisał(a):  to proszę o argumenty , dlaczego nie metro.Pozdrawiam


może dlatego http://metronastruje.pl/ ?????????????
24-02-2012 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
lord_wiader Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #13
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
tja...
pouciekali z Ursynowa za las, a teraz zaczyna brakować miasta więc trzeba zrobić miasto na wsi.
żenua

(20-02-2012 11:22)emza4 napisał(a):  No proszę temat już zrobił się medialny- co nie znaczy ze realnyUśmiech
http://www.zw.com.pl/artykul/2,653368_St...anice.html
27-02-2012 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Glamka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
Post: #14
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
Tak ja uciekłam z miasta na wieś,. Nie uważam jednak,że ewentualne przyłączenie do Ursynowa będzie skutkować tym, że powstaną u nas 10 piętrowe bloki i biurowce Uśmiech Z resztą namiastkę miasta mamy już koło tuana KLUB GOGO Uśmiech Miasta mnie nie brakuje Uśmiech Jak mam ochotę to wsiadam w samochód lub 739 i za chwilę mam miasto.
29-02-2012 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ryhush Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #15
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
(27-02-2012 15:45)lord_wiader napisał(a):  tja...
pouciekali z Ursynowa za las, a teraz zaczyna brakować miasta więc trzeba zrobić miasto na wsi.
żenua

(20-02-2012 11:22)emza4 napisał(a):  No proszę temat już zrobił się medialny- co nie znaczy ze realnyUśmiech
http://www.zw.com.pl/artykul/2,653368_St...anice.html

Burmistrz przyłączy nas do ruskich, las kabacki zostanie przemianowany na Las Smoleński http://www.ursynow.pl/page/index.php?str=425&id=3462 ........ dziwne są te zażyłości burmistrza ze stroną rosyjską , festiwale itd , nawet chce zrobić miasteczko ruskich kibiców na Ursynowie z okazji euro 2012 ... dziwne to jakieś Uśmiech
23-03-2012 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Konrad De Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2
Post: #16
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
Mnie to ani grzeje ani ziębi Uśmiech Nie wiem dlaczego tak się spinacie na NIE lub na TAK Uśmiech Dobrze ktoś napisał w komentarzach pod sondą : " Nie plujcie na miasto , które większość z was karmi " Uśmiech Jeśli z was tacy lokalni patrioci no to pracujcie tylko w powiecie piaseczyńskim, dzieci zapisujcie tylko do szkół w powiecie piaseczyńskim itp itd etc

"Jeśli nie wiesz co zrobić to zrób co wiesz ..." Konrad De[/b]
27-03-2012 06:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
centauri22 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #17
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
jak już dostaniemy się w obręb administracyjny Warszawy.. co jest raczej mało realne, z uśmiechem na ustach będziemy mogli przedstawić się- Hej jestem Ola dzielnicy za lasem gdzie "mgła konie dusi". Ale jak by nie patrzył stolyca, nie
30-03-2012 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #18
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
Po upływie czasu stwierdzam, że na razie nie przyłączą nas do Warszawy, ponieważ sam burmistrz (stojący w opozycji do HGW ) mało może i mało ma ($$$). Na pewno kiedyś i tak J&J przyłączą do Warszawy ale to będzie decyzja podjęta na szczeblu wojewódzkim, a nie dzielnicowym.
31-03-2012 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #19
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
Ludzie zlitujcie się ! nie po to zmieniałam wszystkie dokumenty z mokotowskich na piaseczyńskie, żeby teraz zmieniać piaseczyńskie na ursynowskie ;(
02-04-2012 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MekTom Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 39
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 2
Post: #20
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
(27-03-2012 06:49)Konrad De napisał(a):  Mnie to ani grzeje ani ziębi Uśmiech Nie wiem dlaczego tak się spinacie na NIE lub na TAK Uśmiech Dobrze ktoś napisał w komentarzach pod sondą : " Nie plujcie na miasto , które większość z was karmi " Uśmiech Jeśli z was tacy lokalni patrioci no to pracujcie tylko w powiecie piaseczyńskim, dzieci zapisujcie tylko do szkół w powiecie piaseczyńskim itp itd etc

Walnij się w łeb człowieku, mnie nie dobrze się już robi od tego jak się podniecacie tym Ursynowem, który wyciśnie was jak gąbkę, ile można ja się pytam ?
03-04-2012 23:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości