Aktualny czas: 29-03-2024, 00:01 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
Autor Wiadomość
WIOCHMEN Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 28
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #1
Ostrzeżenie DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
Szanowni Państwo!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć,że moje słowa dotyczą tylko części rodziców Zespołu Szkół mieszczącego się przy ulicy Kameralnej w Józefosławiu.

Pragnę też z góry przeprosić za słowa krytyki tę grupę rodziców, której moje poniższe słowa będą dotyczyć. Dzisiaj około godziny 17ej (w dzień po zebraniu w sprawie usprawnienia komunikacji) okazało się, że nic się nie zmieniło mimo wpisów na tym portalu i na forum stowarzyszenia.


PRZYKRO MI KOCHANI ALE DLA MNIE JESTEŚCIE BANDĄ DEBILI I IGNORANCKICH BARANÓW... NADAL BLOKUJECIE RUCH ZAPARKOWANYMI WZDŁUŻ KAMERALNEJ ORAZ ZAPARKOWANYMI PRZY PĘTLI GDZIE PARKOWAĆ NIE WOLNO. PRZEJEŻDŻAŁ PKS I CIĘŻARÓWKA - TAK- NIE MOGŁY SIĘ MINĄĆ ALE TYLKO DLATEGO, ŻE SAMOCHODY ZAPARKOWANE BYŁY NA CHODNIKU A NIE NA PARKINGU SZKOLNYM.

PRZYKRO MI, ŻE MAM ZA SĄSIADÓW TAK PROSTYCH NIEROZUMNYCH I MYŚLĄCYCH TYLKO O SOBIE LUDZI. JUŻ PAL LICHO TEN AUTOBUS CZY BĘDZIE TAM JEŹDZIŁ CZY NIE. WY STWARZACIE UTRUDNIENIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RUCHU PRZY KAMERALNEJ.

CZEGO NAUCZĄ SIĘ WASZE DZIECI? SKORO MAMUSIA PARKUJE TAM GDZIE NIE WOLNO (PĘTLA) TO DZIECIĄTKO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ WPADNIE POD KOŁA AUTOBUSU, GDY BĘDZIE PRZECHODZIĆ W MIEJSCU NIEDOZWOLONYM - BO PRZECIEŻ MAMUSIA PARKUJE GDZIE CHCE TO I DZIECKO PRZEJDZIE GDZIE CHCE. NA NIC ZDADZĄ SIĘ WASZE ZABIEGI MAJĄCE NA CELU ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PRZY KAMERALNEJ.

Skoro jesteście tacy odważni, to czemu nie piszecie na forach "będziemy tak parkować bo mamy was gdzieś i od...czepcie się od nas"

Pozdrawiam i z całego serca życzę wam odrobiny oleju w waszych pustych główkach.
24-02-2012 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #2
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
No cóż może to i mocne słowa lecz prawdziwe (niestety).O matko
24-02-2012 19:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
laurkaaa Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
Post: #3
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
Mieszkam w J. od niedawna i zauważyłam, że na tym forum gromadzi się więcej ludzi "nowoczesnych" czyli w moim rozumieniu takich, którzy chcieliby zmian racjonalizatorskich i postępowych. W odróżnieniu od jozefoslaw.com.pl .Z tego co widzę samowolka kierowców ma ciche przyzwolenie tutejszej społeczności. Dziwię się ,że tak mało osób razi bezmyślne parkowanie czy chociażby słaba komunikacja. Nie wspominając już o "skamieniałych" stanowiskach na temat przyłączenia do Warszawy. Na marginesie chciałam zauważyć,że też jestem tzw. "babą za kierownią" i nie uważam, że tylko "mamusiom" zdarza się głupio parkować i ogólnie słabo poruszać się pojazdami po polskich drogach. Uśmiech

Pozdrawiam i więcej pozytywnego spostrzegania świata wszystkim wam życzę.
25-02-2012 12:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
szarik80 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #4
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
NIESTETY DOJDZIE DO TEGO ŻE PEWNEGO DNIA WSZYSCY "PARKUJĄCY" SPOTKAJĄ SIĘ W WYDZIALE RUCHU DROGOWEGO PO MANDATY OD STRAŻY GMINNEJ......SMUTNE ALE NAWET ŻADNE Z NAS NIE MA CHĘCI PRZESPACEROWAĆ SIĘ KILKA KROKÓW POD SZKOŁĘ Z PARKINGU SZKOLNEGO
26-02-2012 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mic Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #5
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
Gdy zaczęła się "awantura autobusowa" podjechałem na Kameralną zobaczyć co tam się dzieje.
Z dużym rozbawieniem patrzyłem na tatusia z samochodzie udającym terenowy, który BEZPIECZNIE wysadził dziecko pod szkołą po czym dmuchnął Kameralną tak, że zanim zaczął hamować przed Wilanowską miał już ze stówę na zegarze.

No to kto ma mieć tę wyobraźnię dotyczącą bezpieczeństwa dzieci na ulicy, jak nie sami rodzice?
27-02-2012 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cruella Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #6
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
Józefosław ma zapędy na MIASTO SEKSU I BIZNESU i jak się czyta posty o połączeniu z Ursynowem to zastanawiam się, kto z kim ma się tutaj połączyć, czy ta fuzja nie oznacza przypadkiem przyłączenia Ursynowa do Józka. Co do parkujących rodziców: totalny brak wyobraźni i sto razy lepiej było wozić dzieci do małej szkółki na wiosce Józefosław niż teraz.
27-02-2012 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JackDaniel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #7
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
(27-02-2012 20:37)Cruella napisał(a):  Józefosław ma zapędy na MIASTO SEKSU I BIZNESU i jak się czyta posty o połączeniu z Ursynowem to zastanawiam się, kto z kim ma się tutaj połączyć, czy ta fuzja nie oznacza przypadkiem przyłączenia Ursynowa do Józka.

Nie pisz już nic więcej.


Co do parkowania. Proponuję zachęcić młodzież do akcji z tz. "karnymi kutasami". Takie chamskie nalepki rozwiązują problemy.

http://www.youtube.com/watch?v=NTtZmGDRito

Bardziej cywilizowaną formą było by ogłoszenie informacji o nieparkowaniu w ten sposób, na zebraniu rodziców.

Nie ma litości dla głupców.
28-02-2012 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Glamka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 1
Post: #8
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
Problem w tym, że "ta młodzież" nie widzi nic złego w takim parkowaniu ponieważ rodzice tak parkują to o co chodzi ? Uśmiech
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-02-2012 10:15 przez Glamka.)
29-02-2012 10:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Longin Dex Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
powtórzę za Wiochmenem Uśmiech "Skoro jesteście tacy odważni, to czemu nie piszecie na forach "będziemy tak parkować bo mamy was gdzieś i od...czepcie się od nas"


????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????​????
29-02-2012 13:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WIOCHMEN Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 28
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #10
RE: DWA SŁOWA DO NIETKÓRYCH RODZICÓW ZSP
PRZYKŁAD JÓZEFOSŁAWSKIEGO STYLU PARKOWANIA


Załączone pliki Miniatury
   
02-03-2012 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości