Aktualny czas: 28-03-2024, 22:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ferie dla dzieci - Józefosław
Autor Wiadomość
sylwia4012 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #1
Ferie dla dzieci - Józefosław
Wybiera się ktoś z was może z dziećmi do Tuan Club na te ferie ? Są teraz od 24.02... Chciałabym poznać opinie. Na stronie wygląda to tak, jakby było bardzo dobrze zorganizowane.
22-02-2014 23:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Ferie dla dzieci - Józefosław
Chyba, żartujesz tuan to wylęgarnia snobów ,przereklamowana drożyzna. Spójrz chociażby na ceny tenisa dla dzieci o polowe droższe niż Np . Ursynowskie i piaseczynskie. Pakiet dla studentów smiechu warty w porównaniu z cennikiem calypso , energy z abonamentem studenckim be active -2 razy drożej !!! Nie polecam, acz pozdrawiam
26-02-2014 01:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daga Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Ferie dla dzieci - Józefosław
No nie wiem ja wysłałam w tamtym roku moje dzieci do Tuan co roku, na każdy ferie i za każdym razem są zadowolone. Maja różne zajęcia, tenis, basen, tańce, dla każdego coś fajnego i jakoś się nie nudzą i przychodzą zadowolone. Poza tym nie czuję tam snobizmu i jakoś mega drogo tez nie jest. Po prostu Tuan nie jest masówką Uśmiech
28-02-2014 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #4
RE: Ferie dla dzieci - Józefosław
Zastanawia mnie dlaczego o tuanie piszą tylko początkujący użytkownicy tego forum ?
05-03-2014 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daga Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Ferie dla dzieci - Józefosław
(05-03-2014 15:15)Marta napisał(a):  Zastanawia mnie dlaczego o tuanie piszą tylko początkujący użytkownicy tego forum ?

Spisek i wina Tuska! Uśmiech
05-03-2014 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
poli123zza Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Ferie dla dzieci - Józefosław
(26-02-2014 01:27)Marta napisał(a):  Chyba, żartujesz tuan to wylęgarnia snobów ,przereklamowana drożyzna. Spójrz chociażby na ceny tenisa dla dzieci o polowe droższe niż Np . Ursynowskie i piaseczynskie. Pakiet dla studentów smiechu warty w porównaniu z cennikiem calypso , energy z abonamentem studenckim be active -2 razy drożej !!! Nie polecam, acz pozdrawiam

Moje dzieciaki śmigają tam jak tylko mają wolną chwile, a to na basen, tenisa czy badmintona. Pamiętajmy, że cena jest zawsze adekwatna do jakościUśmiech
08-04-2014 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Daga Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Ferie dla dzieci - Józefosław
(08-04-2014 12:22)poli123zza napisał(a):  
(26-02-2014 01:27)Marta napisał(a):  Chyba, żartujesz tuan to wylęgarnia snobów ,przereklamowana drożyzna. Spójrz chociażby na ceny tenisa dla dzieci o polowe droższe niż Np . Ursynowskie i piaseczynskie. Pakiet dla studentów smiechu warty w porównaniu z cennikiem calypso , energy z abonamentem studenckim be active -2 razy drożej !!! Nie polecam, acz pozdrawiam

Moje dzieciaki śmigają tam jak tylko mają wolną chwile, a to na basen, tenisa czy badmintona. Pamiętajmy, że cena jest zawsze adekwatna do jakościUśmiech

Moje tak samo chodzą non stop i ja też, lubię to miejsce, chociaż nie jest idealne, ale w sumie nie wiem gdzie idealnie jest. W tym roku na pewno też wyślę dzieciaki na jakieś letnie obozy do Tuana jeśli tylko będą.
08-04-2014 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kataryna Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Ferie dla dzieci - Józefosław
mój Michał był na obozie sportowym Tuana w zeszłym roku i był bardzo zadowolony.

Dla dzieci w tym wieku bardzo ważne, by poznawały nowych kolegów. Miał tam fachową opiekę i wyżywienie. Niczym nie musiałam się martwić.

No i wiadomo - ruch na świeżym powietrzu i jak najwięcej sportu. Z dala od komputera. To też bardzo ważne.

Trzy lata temu wysłałam dziecko na Lato w mieście w Powsinie (dwa lata temu wylecieliśmy na całe wakacje do USA) - również Michal był zadowolony, poznał duzo znajomych i dobrze sie bawił. Tylko problemem była niestety pogoda - cały czas lało i niewiele korzystał z atrakcji. Dlatego w tym roku znowu wybrałam Tuana - mają korty i obiekty pod dachem więc mam pewność że dziecko skorzysta za zapłacony turnus.

Pozdrawiam
05-06-2014 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości