Aktualny czas: 28-03-2024, 13:05 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kameralna
Autor Wiadomość
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #1
Kciuk w górę Kameralna
Od dłuższego czasu zastanawia mnie to co dzieje się przy Kameralnej w okolicy szkoły. Od rana do późnego popołudnia chodniki są zastawione przez parkujące samochody. Czy tam parkują rodzice odprowadzający dzieci czy może ktoś robi sobie w tym miejscu tzw. Park & Ride ?? Przejeżdżając tamtędy wielokrotnie obserwuje niebezpieczne sytuacje. Ulica staje się na tyle wąska,że autobus nie jest w stanie minąć się z samochodem osobowym. Ludzie parkują też przed przejściem dla pieszych! Kompletnie tego nie rozumiem przecież pare kroków dalej jest pusty parking. MOże ten parking nie należy do szkoły ?!Pomysł
14-01-2012 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 26
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Kameralna
(14-01-2012 20:11)Józek111 napisał(a):  Ludzie parkują też przed przejściem dla pieszych! Kompletnie tego nie rozumiem Pomysł


100% racji! Kiedyś takie parkowanie skończy się tragedią.
05-02-2012 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #3
RE: Kameralna
Właśnie ! tylko ciekawi mnie do kogo wtedy będą pretensje ? do radnych ?do sołtysa? do gminy?
Czy może sam pan Bronisław Komorowski będzie za to odpowiedzialny ? Ech.
08-02-2012 07:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
SAFUL Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1
Post: #4
RE: Kameralna
robicie z igły widły, wszędzie tak jest i nie ma problemu. Nawet na filmach rodzice zawsze podwożą dzieci pod samą szkołę.
10-02-2012 00:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pafilon Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #5
RE: Kameralna
Ja dodam jeszcze, że obok jest wielki parking. Przejście z parkingu do szkoły to jakieś 50-100m. Oczywiście co rano w okolicach godziny 8 na Kameralnej powstają korki przez zaparkowane na chodniku samochody a parking oczywiście stoi pusty. Dla mnie jest tylko jedno wytłumaczenie. Lenistwo. Czego Ci ludzie uczą swoich dzieci?
10-02-2012 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Józek111 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #6
RE: Kameralna
Właśnie o tym parkingu pisałem na początku Uśmiech
10-02-2012 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MekTom Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 39
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 2
Post: #7
RE: Kameralna
wątek o Kameralnej przyzwoicie rozwinął się w aktualnościach http://jozefoslaw24.pl/2012/02/stanowisk...rawie-739/
polecam tym, którzy jeszcze nie wiedzą w czym problem Uśmiech
15-02-2012 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WIOCHMEN Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 28
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #8
Ostrzeżenie RE: Kameralna
(10-02-2012 11:52)pafilon napisał(a):  Ja dodam jeszcze, że obok jest wielki parking. Przejście z parkingu do szkoły to jakieś 50-100m. Oczywiście co rano w okolicach godziny 8 na Kameralnej powstają korki przez zaparkowane na chodniku samochody a parking oczywiście stoi pusty. Dla mnie jest tylko jedno wytłumaczenie. Lenistwo. Czego Ci ludzie uczą swoich dzieci?
POPIERAM!!!

Szanowni Państwo!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć,że moje słowa dotyczą tylko części rodziców Zespołu Szkół mieszczącego się przy ulicy Kameralnej w Józefosławiu.

Pragnę też z góry przeprosić za słowa krytyki tę grupę rodziców, której moje poniższe słowa będą dotyczyć. Dzisiaj około godziny 17ej (w dzień po zebraniu w sprawie usprawnienia komunikacji) okazało się, że nic się nie zmieniło mimo wpisów na tym portalu i na forum stowarzyszenia.


PRZYKRO MI KOCHANI ALE DLA MNIE JESTEŚCIE BANDĄ DEBILI I IGNORANCKICH BARANÓW... NADAL BLOKUJECIE RUCH ZAPARKOWANYMI WZDŁUŻ KAMERALNEJ ORAZ ZAPARKOWANYMI PRZY PĘTLI GDZIE PARKOWAĆ NIE WOLNO. PRZEJEŻDŻAŁ PKS I CIĘŻARÓWKA - TAK- NIE MOGŁY SIĘ MINĄĆ ALE TYLKO DLATEGO, ŻE SAMOCHODY ZAPARKOWANE BYŁY NA CHODNIKU A NIE NA PARKINGU SZKOLNYM.

PRZYKRO MI, ŻE MAM ZA SĄSIADÓW TAK PROSTYCH NIEROZUMNYCH I MYŚLĄCYCH TYLKO O SOBIE LUDZI. JUŻ PAL LICHO TEN AUTOBUS CZY BĘDZIE TAM JEŹDZIŁ CZY NIE. WY STWARZACIE UTRUDNIENIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RUCHU PRZY KAMERALNEJ.

CZEGO NAUCZĄ SIĘ WASZE DZIECI? SKORO MAMUSIA PARKUJE TAM GDZIE NIE WOLNO (PĘTLA) TO DZIECIĄTKO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ WPADNIE POD KOŁA AUTOBUSU, GDY BĘDZIE PRZECHODZIĆ W MIEJSCU NIEDOZWOLONYM - BO PRZECIEŻ MAMUSIA PARKUJE GDZIE CHCE TO I DZIECKO PRZEJDZIE GDZIE CHCE. NA NIC ZDADZĄ SIĘ WASZE ZABIEGI MAJĄCE NA CELU ZAPEWNIENIE BEZPIECZEŃSTWA PRZY KAMERALNEJ.

Skoro jesteście tacy odważni, to czemu nie piszecie na forach "będziemy tak parkować bo mamy was gdzieś i od...czepcie się od nas"

Pozdrawiam i z całego serca życzę wam odrobiny oleju w waszych pustych główkach.
24-02-2012 17:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
GREJMAN Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2
Post: #9
RE: Kameralna
Cóż drogi kolego jak sam doskonale wiesz do tych ludzików nic nie trafi , no może tylko jakaś tragiczna śmierć na drodze do szkoły.
05-03-2012 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Boom_Roomboorack Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 2
Post: #10
RE: Kameralna
(05-03-2012 13:01)GREJMAN napisał(a):  Cóż drogi kolego jak sam doskonale wiesz do tych ludzików nic nie trafi , no może tylko jakaś tragiczna śmierć na drodze do szkoły.

Trafi jeśli nic nie zrobią z wystającymi kratkami od studzienek. Wtedy trafi ktoś samochodem w samochód lub co gorsza w dziecko....
29-03-2012 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości