Aktualny czas: 20-04-2024, 13:50 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klubik Miłośników Gier Planszowych
Autor Wiadomość
MarcinS Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Klubik Miłośników Gier Planszowych
Witam,

Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkania Klubiku Milosnikśw Gier Planszowych w Józefosławiu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie sie 17 stycznia o godzinie 18 w salce parafialnej kościoła im. Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefoslawiu.

Planuję prowadzić spotkania cotygodniowe - czwartki od 18.00 do 20.00.

   

Będę wdzięczny za rozpowszechnienie tej informacji - zależy mi na promowaniu "miło spędzonego czasu w gronie własnych dzieci". Tak więc, jeśli znacie kogoś kto mógłby być zainteresowany - przekażcie mu tą wiadomość.

W razie pytań proszę o telefon - 663 094 865.

Pozdrawiam
Marcin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2012 14:32 przez MarcinS.)
13-12-2012 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #2
RE: Klubik Miłośników Gier Planszowych
(13-12-2012 14:30)MarcinS napisał(a):  Witam,

Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkania Klubiku Milosnikśw Gier Planszowych w Józefosławiu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie sie 17 stycznia o godzinie 18 w salce parafialnej kościoła im. Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefoslawiu.

Planuję prowadzić spotkania cotygodniowe - czwartki od 18.00 do 20.00.



Będę wdzięczny za rozpowszechnienie tej informacji - zależy mi na promowaniu "miło spędzonego czasu w gronie własnych dzieci". Tak więc, jeśli znacie kogoś kto mógłby być zainteresowany - przekażcie mu tą wiadomość.

W razie pytań proszę o telefon - 663 094 865.

Pozdrawiam
Marcin

Super sprawa. mam do Ciebie pytanie Marcinie - Jak udała się impreza ? Dużo zgłosiło się graczy ? Bardzo mnie cieszy, że w erze xbox'a psx i innych "gadów" nadal są ludzie zainteresowani grami planszowymi.

Pozdrawiam
01-01-2013 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MarcinS Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Klubik Miłośników Gier Planszowych
(01-01-2013 19:54)Marta napisał(a):  
(13-12-2012 14:30)MarcinS napisał(a):  Witam,

Z przyjemnością pragnę zaprosić wszystkich zainteresowanych na spotkania Klubiku Milosnikśw Gier Planszowych w Józefosławiu.

Spotkanie organizacyjne odbędzie sie 17 stycznia o godzinie 18 w salce parafialnej kościoła im. Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefoslawiu.

Planuję prowadzić spotkania cotygodniowe - czwartki od 18.00 do 20.00.



Będę wdzięczny za rozpowszechnienie tej informacji - zależy mi na promowaniu "miło spędzonego czasu w gronie własnych dzieci". Tak więc, jeśli znacie kogoś kto mógłby być zainteresowany - przekażcie mu tą wiadomość.

W razie pytań proszę o telefon - 663 094 865.

Pozdrawiam
Marcin

Super sprawa. mam do Ciebie pytanie Marcinie - Jak udała się impreza ? Dużo zgłosiło się graczy ? Bardzo mnie cieszy, że w erze xbox'a psx i innych "gadów" nadal są ludzie zainteresowani grami planszowymi.

Pozdrawiam


Witam,

Sprawa jest w toku - spotkanie organizacyjne za 2 tygodnie wiec nie moge Ci odpowiedziec na pytanie.

Jak tylko bede wiedzial cos qiecej - napisze Duży uśmiech

Pozdrawiam i zapraszam na spotkania
Marcin
01-01-2013 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości