Aktualny czas: 28-03-2024, 14:16 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ograniczenie prędkości
Autor Wiadomość
hermiona1977 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 11
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Ograniczenie prędkości
Ostatnio jechałam ulicą Wilanowską z przepisową prędkością 50km/h. Niestety kierowca szarego Volkswagen-a Touran-a (rej. WPI XXXX ) nie potrafił tego uszanować więc obtrąbił mnie sromotnie i wyprzedził wykrzykując coś przez okono Huh Ludzie opanujcie się i przestrzegajcie ograniczenia prędkości bo w końcu dojdzie do jakiejś tragedii !!!
11-01-2012 08:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Monikape Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 46
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 4
Post: #2
RE: Ograniczenie prędkości
Popieram Ciebie w 100% Matołów nie brakuje w naszej okolicy.
27-01-2012 10:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
JackDaniel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 5
Post: #3
RE: Ograniczenie prędkości
(27-01-2012 10:49)Monikape napisał(a):  Popieram Ciebie w 100% Matołów nie brakuje w naszej okolicy.

Na pewno trąbił on przez prędkość ? Może nie dawała się Pani po prostu wyprzedzić, jadąc szczęśliwie i zapominając o lusterkach ?

Nie ma litości dla głupców.
02-02-2012 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
MekTom Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 39
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 2
Post: #4
RE: Ograniczenie prędkości
Uważam, że jeśli ktoś chce szybciej jechać to niech jedzie. Przyznam się, że sam nie jeżdżę wolno ale staram się nie utrudniać i nie zagrażać innym użytkownikom na drodze. Sam często wyprzedzam "turystów" jadących 20km/h , robię to jednak w sposób bezpieczny i sygnalizuję manewry kierunkowskazem. Wielu kierowców nie sygnalizuje wyprzedzania, a potem dziwią się ,że ktoś im nie ustępuje. Nikogo nie chcę usprawiedliwiać, jedynie uważam ,że jeśli kierowca "umie" szybko jeździć to starczy mu umiejętności i czasu na wrzucenie kierunku przed manewrem Uśmiech
02-02-2012 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości