Aktualny czas: 29-03-2024, 01:48 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puławska
Autor Wiadomość
marka Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 26
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #21
RE: Puławska
(05-06-2012 06:16)Józek111 napisał(a):  Jechał ktoś dzisiaj rano puławską ?? Pierwszy raz od niepamiętnych czasów jechało się płynnie i o połowę krócej (Geodetów - Poleczki ). Co jest przyczyną tego cudu ? Wyłączenie świateł ? Uruchomienie nowej części pod wiaduktem? Czy dłuuuuugi weekend ???

Witam,

W tym tygodniu znowu jest słabo, zielona fala pozostaje w sferze marzeń.Śpiący
14-06-2012 13:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Paweł Wilanowski Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #22
RE: Puławska
Widzę, że jesteście zadowoleni zero narzekania od 5 miesięcy he he Też podróżuje rano tym "hajłejem" i przyznać muszę, że nie jest tak źle jak to piszą i malują pocztą pantoflową. Ruch jest stosunkowo płynny.
20-11-2012 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
joobler Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 0
Post: #23
RE: Puławska
No właśnie ale tylko stosunkowo,ja mam jeszcze wiele do życzenia w tej kwestii..

pożyczki pozabankowe
30-12-2012 23:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #24
RE: Puławska
Wiadukt nad Puławską już prawie ukończony. Wiecie kiedy zbudują zjazdy z Puławskiej, żeby można było jechać w stronę Okęcia ?
01-01-2013 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Paweł Wilanowski Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 0
Post: #25
RE: Puławska
(01-01-2013 20:19)Marta napisał(a):  Wiadukt nad Puławską już prawie ukończony. Wiecie kiedy zbudują zjazdy z Puławskiej, żeby można było jechać w stronę Okęcia ?

Jaki ukończony dziecko drogie bój się Boga Huh Obawiam się, że wiadukt skończą na jesień 2013 Podejrzany
04-01-2013 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dr. LuuBitch Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 35
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 2
Post: #26
RE: Puławska
jak wygląda to godzinowo ... tj. jazda samochodem po Puławskiej o godzinie 8 a jak o 10 ?

Teoretycznie jest fantastycznie, generalnie jest banalnie Ninja
05-02-2013 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bargol Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Post: #27
RE: Puławska
Nie wiem czy wy wiecie Duży uśmiech , że kiedy droga do Okęcia czy do A2 będzie otwarta to będzie kolejne utrudnienie (kolejny remont) tym razem przebudowa - skrzyżowanie Puławskiej z Poleczki. Podaję wam link: http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,n...76319.html

Dla mnie to dobrze, bo jechałem do pracy (teraz już nie, bo studiuję) skręcając w lewo z Pulawskiej na Poleczki i mówię wam: MASAKRA!

Pozdrawiam
17-02-2013 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rafal Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #28
RE: Puławska
Chciałbym poruszyć temat skrzyżowania Geodetów z Puławską gdzie codziennie rano tworzy się kolejka do skrętu w prawo w Puławską. Zdarzają się kierowcy, którzy „kreatywnie” podchodzą do kwestii wykonania skrętu w prawo i wykorzystując do tego lewy pas, przeznaczony do jazdy na wprost i w lewo, omijają innych kierowców, przejeżdżają sobie na czerwonym świetle. Tak się zastanawiam, czy to tylko mój „problem”, że takie zachowanie mnie irytuje, a może to kwestia mojego nieprzystosowania do zasad ruchu drogowego … Rozumiem, że być może zielone światło i strzałka za krótko się świecą, ale jednak pewne zasady obowiązują, jeśli nawet nie drogowe to choćby szacunku do innych kierowców.
08-03-2013 08:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WIOCHMEN Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 28
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 2
Post: #29
RE: Puławska
Rafale nie jest to tylko Twoja irytacja takimi cwaniakami, którzy robią z "normalnych" kierowców kretynów przestrzegających przepisów. Dlatego, żeby się nie denerwować poruszam się Bażancią, Kuropatwy i Jagielską.
12-03-2013 08:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości