Aktualny czas: 28-03-2024, 20:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WETERYNARZ
Autor Wiadomość
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #1
WETERYNARZ
Jakie są Wasze opinie na temat weterynarza z Działkowej ? (niestety zapomniałam nazwy) . Byłam ostatnio spytać o szczepienia i jakieś dziwne wrażenie na mnie zrobił ten wet Huh dlatego przed pierwszą wizytą chciałabym poznać jakieś opinie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2012 08:05 przez Luba.)
20-02-2012 08:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jozefoslaw24.pl Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 183
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 9
Post: #2
RE: WETERYNARZ
Weterynarz, który znajduje się przy ul. Działkowej to :

http://jozefoslaw24.pl/firmy/alma-wet-le...wierzat-2/
22-02-2012 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michał be Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #3
RE: WETERYNARZ
Szczerze polecam. Mam 1,5 rocznego yorka, z którym zjeździłem kilkunastu wetów z Warszawie, ale dopiero ten z Działkowej poprawnie go zdiagnozował (żeby było ciekawiej zrobił to już przez telefon). Nie jestem kolegą, znajomym, ani rodziną Pana Doktora, jeśli ktoś chce zobaczyć mojego pieska, który na dłuższy czas stracił wzrok, a w tym momencie funkcjonuje prawie jak dawniej zapraszam 4032468. Luba wal tam śmiało ze swoim pupilemZawstydzony
23-02-2012 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #4
RE: WETERYNARZ
Ja mam 2 letnią Labradorkę Uśmiech Dzięki za info jutro tam podjadę.
23-02-2012 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
discovery Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: WETERYNARZ
Na mnie weterynarz zrobił dobre wrażenie Uśmiech
Niedawno byłam świadkiem potrącenia jelonka na ulicy Działkowej. Pierwsze co przyszło mi do głowy to powiadomienie tego właśnie weterynarza, czym miał zająć się człowiek, który potrącił biedne zwierzę. Nie mogłam niestety dłużej zostać i obserwować rozwoju sytuacji. Choć serce bolało i ryczałam jak bóbr, musiałam jechać do pracy... W drodze powrotnej pomyślałam, że wpadnę do weta i spytam czy wie co się stało. Okazało się, że jelonek żyje, wybudza się właśnie z narkozy po zabiegu drutowania łokcia, ponieważ było tam coś popękane. Przeżył zderzenie z samochodem i co również niewiarygodne, przeżył mimo ogromu stresu jaki na niego spadł. Także miło bardzo ze strony lekarza, że zajął się tym biedakiem. Jest też u niego taka psia bida, również potrącona przez samochód przyniesiona przez jakieś dziewczyny. Weterynarz zaopiekował się nim, poskładał kręgosłup i łapy do kupy, załatwił wózek, aby pies mógł się poruszać. Rehabilituje go i jest szansa, że pies zacznie chodzić na wszystkich czterech łapach.

Myślę, że ten właśnie weterynarz stanie się naszym lekarzem pierwszego kontaktu. Przykre doświadczenie mnie nauczyło, że jeśli się coś dzieje to i tak najlepiej od razu do DOBREGO specjalisty.

Zdrowia dla Waszych mniejszych przyjaciół Uśmiech
25-05-2012 23:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marta Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 2
Post: #6
RE: WETERYNARZ
(20-02-2012 08:05)Luba napisał(a):  Jakie są Wasze opinie na temat weterynarza z Działkowej ? (niestety zapomniałam nazwy) . Byłam ostatnio spytać o szczepienia i jakieś dziwne wrażenie na mnie zrobił ten wet Huh dlatego przed pierwszą wizytą chciałabym poznać jakieś opinie.

Pan może nieco dziwny, ale skutecznie leczy i to jest najważniejsze. Pójdź i zobacz sama.
30-05-2012 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vitka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: WETERYNARZ
Również polecam. Wraz z moją suczką jesteśmy stałymi "pacjentkami" weterynarza przy ul. Działkowej. Nie wydał mi się dziwny wręcz przeciwnie, bardzo sympatyczny i znający się na rzeczy człowiek. Zawsze diagnoaz była trafna, pies zawsze szybko wyleczony, dostaje od czasu do czasu jakiś mały smakołyk. Uśmiech Więc psiak szczęśliwy, że idzie do weterzynarza Uśmiech.
Tego małego pisaczka potrąconego, który jest obecnie rehabilitowany u weterynarza kojarzę, Lucek chyba się wabi i ma niesamowitą werwę Uśmiech
06-06-2012 11:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #8
RE: WETERYNARZ
Po czasie mogę z całego serca polecić tę kliniczkę.

Pozdrawiam amatorów czworonożnych pociech Uśmiech
09-07-2012 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michał be Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 1
Post: #9
RE: WETERYNARZ
[/color]
(09-07-2012 18:45)Luba napisał(a):  Po czasie mogę z całego serca polecić tę kliniczkę.

Pozdrawiam amatorów czworonożnych pociech Uśmiech
PAN WETERYNARZ TO CZLOWIEK Z POWOLANIA I MILOSCIA DO ZWIERZAT
[color=#000000]
21-08-2012 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ada Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2013
Reputacja: 0
Post: #10
RE: WETERYNARZ
Wspaniały lekarz. Życzliwy, uśmiechnięty, zawsze można na niego liczyć. Swoich pacjentów traktuje tak, jak niejeden człowiek chciałby być potraktowany u lekarza. Jeżdżę do niego już z drugim przyjacielem, nigdy nas nie zawiódł. W 100% mu ufamy. Szczerze polecam tego doktora!!!!
06-09-2013 06:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości