Jozefoslaw24.pl
CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Sprawy Lokalne (/Forum-sprawy-lokalne)
+---- Dział: Przyłączenie Józefosławia do Warszawy/Ursynowa (/Forum-przylaczenie-jozefoslawia-do-warszawy-ursynowa)
+---- Wątek: CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? (/Thread-czy-nadal-chcemy-do-warszawy)

Strony: 1 2


RE: CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? - rodowity - 04-02-2013 17:17

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wawer-zalane-ulice-i-chodniki,75277.html ZłyZłyZłyZły

to jest obraz tego co nas czeka jak wchłonie nas miasto.


RE: CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? - GREJMAN - 04-02-2013 18:22

Przynajmniej mają ulice i chodniki do zalewania. W Józefosławiu chodników jak na lekarstwo. Notorycznie "zalana" Wilanowska i do niedawna cała XXI wieku. Kolorowo nie jest.


RE: CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? - dr. LuuBitch - 05-02-2013 12:17

trzeba z ciekawości wyliczyc "mniej więcej" jak by sytuacja wyglądała jak np. Jozek dołączył do WaWy ...


RE: CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? - GREJMAN - 05-02-2013 21:10

Dobra myśl, do rzetelnej debaty trzeba liczb i twardych faktów. Nie ma co gdybać. Tylko, że ja w liczbach jestem noga Cyklop


RE: CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? - dr. LuuBitch - 06-02-2013 00:21

na początek trzeba wymyślić "składowe" jakie bierzemy pod uwage np. podatek od nieruchomości, wywóz śmieci , prąd ?! , gaz itd ...


RE: CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? - Luba - 06-02-2013 10:45

Tylko po co ? Temat przecież upadł a większość mieszkańców ma to gdzieś.


RE: CZY NADAL CHCEMY DO WARSZAWY? - dr. LuuBitch - 23-08-2013 13:07

Powiem tak, ogólnie życie nauczyło mnie aby nie wierzyć w ani jedno słowo polityków, ale po ost. jazdach z HGW i możliwościach Pana Guziała liczę na to że wystartuję na prezydenta Warszawy... a Nas przyłączą do ursynowa... bo cyrk z drogami , Julianowską , Cyraneczki itp. o chodnikach nie wspomnę... u patruję jedyną szansę na poprawe infrastruktury tylko jako jedna z dzielni Wawy....


[Obrazek: 1vyv.png]