Jozefoslaw24.pl
Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Sprawy Lokalne (/Forum-sprawy-lokalne)
+---- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow--22)
+---- Wątek: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? (/Thread-apteka-przy-julianowskiej-rubinowej-czy-ch-jozefoslaw)

Strony: 1 2


Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - Marta - 18-01-2013 22:05

Odnoszę wrażenie, że Apteka przy Julianowskiej trochę przesadza z cenami, antybiotyki są droższe o 15% , w porównaniu do Rubinowej i Pharm w Centrum Józefosław. Ot taka sąsiedzka ciekawostka.

Zdrowia życzę !


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - Luba - 20-01-2013 23:13

Zdecydowanie wrażenie masz prawidłowe. Nawet lekarze w mal med 'zie polecają "inne" apteki. Nie tylko ceny są tam problemem, mnie kilka razy nie udało się zrealizować recepty z powodu "braku na stanie" -polecam aptekę przy Rubinowej.


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - WIOCHMEN - 21-01-2013 12:17

A gdzie Marta widziała Pharm ? w CH jest COSMEDICA a nie jakieś Pharm Oczko


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - dr. LuuBitch - 25-02-2013 16:17

Czy powiecie mi Państwo w jakich godzinach czynne są te apteki .. oraz gdzie najbliżej Józka jest apteka 24h ?


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - Marta - 25-02-2013 21:26

Sprawdzałeś katalog ? Szczerze mówiąc ja najczęściej jeżdżę do tej przy Wilanowskiej ( w Warszawie)

Tutaj masz godziny i apteki okoliczne :

http://jozefoslaw24.pl/katalog/apteki/

Pozdrawiam !


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - Bronislaw Polny - 04-07-2013 10:53

apteka przy nefrytowej ma wedlug mnie najlepsze ceny, fakt, ze czasami nie mają mniej popularnych leków, ale i tak jest niezle!


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - amaszka - 10-10-2013 15:36

Mnie się jeszcze nie zdarzyło aby czegoś nie mieli, ale najważniejsze, że apteka wróciła na swoje dawne miejsce i nie trzeba chodzić daleko. Obsługa zawsze doradzi, także jest ok


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - Marta - 11-10-2013 08:38

Niestety muszę się zgodzić z Lubą ,ponieważ od poprzedniego postu byłam w aptece przy Julianowskiej trzy razy i 2 razy nie mieli tego o co prosiłam. Pani powiedziała, że może sprowadzić ten lek za 2 dni?!! pffff na szczęście mamy inne apteki.


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - amaszka - 25-10-2013 08:01

2 dni to trochę za długo na czekanie na lek, mnie się jeszcze nie zdarzyło aby czekać dłużej niż jeden dzień, a czasami w tym samym dniu miałam już załatwione leki.


RE: Apteka przy Julianowskiej, Rubinowej czy CH Józefosław? - Mariuszer - 30-10-2013 16:31

Po prostu funkcjonuję na złych warunkach i aktualna konkurencja zje tą apteką prędzej czy później