Jozefoslaw24.pl
Okoliczne Atrakcje ?! - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Sprawy Lokalne (/Forum-sprawy-lokalne)
+---- Dział: Okolice (/Forum-okolice)
+---- Wątek: Okoliczne Atrakcje ?! (/Thread-okoliczne-atrakcje)

Strony: 1 2


Okoliczne Atrakcje ?! - GREJMAN - 09-01-2012 22:49

Interesują mnie jakieś ciekawe miejsca do zwiedzania w promieniu 30km od Józefosławia poza Warszawą,Konstancinem i Piasecznem oczywiśćie Język Ktoś ma jakieś typy ???


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - MekTom - 10-01-2012 07:50

jeziorko w Zalesiu znasz?


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - hermiona1977 - 11-01-2012 08:01

Słyszałam ,że gdzieś koło Piaseczna są źródła termalne. Niestety dokładnie nie wiem gdzie bo nie byłam tam jeszcze.


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - SAFUL - 12-01-2012 21:37

(11-01-2012 08:01)hermiona1977 napisał(a):  Słyszałam ,że gdzieś koło Piaseczna są źródła termalne. Niestety dokładnie nie wiem gdzie bo nie byłam tam jeszcze.

Bo jeszcze ich nie odkryli Diabeł


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - Longin Dex - 18-01-2012 17:43

Źródła są już zlokalizowane czytałem na stronie Piaseczna, że obecnie szukają inwestora do realizacji projektu.


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - Konrad De - 19-01-2012 21:19

Polecam zamek w Czersku ---> http://www.zamekczersk.pl/


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - marka - 25-01-2012 07:57

Zamek w Czersku jest niezwykle malowniczym zakątkiem i tylko 25km od Józefosławia. Z tym że wycieczka ma sens dopiero na wiosnę lub w lecie.


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - Konrad De - 25-01-2012 13:59

Moim zdaniem ma sens także w zimie ponieważ śnieżne tło też jest ciekawe ale każdy lubi co innego.


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - merlin - 29-01-2012 14:01

Termy warszawskie ruszą za kilka lat. Odwiert jest w tej chwili wykonywany w Wólce Kozodawskiej - między Zalesiem G. i Gołkowem.
CO do innych atrakcji - zamek w Czersku - zawsze polecam, niezależnie od pory roku. Poniżej jest bardzo fajna łąka nad Wisła z jej odnogą - warto pojechać i pospacerować - generalnie polecam łąki nad Wisłą. W lecie w Górze Kalwarii zaraz przed mostem można odbić w prawo na plażę, do której prowadzi asfalt - bywa tam przyjemnie Uśmiech
Obydwa Zalesia również są warte odwiedzenia. Jest jeszcze lotnisko nad Wisłą w Gassach - w weekendy spotykają się tam modelarze - bardzo przyjemni i rozmowni ludzie Uśmiech Raz trafiłem tam na zlot różnych fajnych samolotów (zabytkowych).
Generalnie nasz okolica obfituje w ciekawe miejsca, warto zwiedzać na nogach, rowerem - dużo więcej można zobaczyć.

PS. Przypomniało mi się --> na wiosnę ruszy kolejka wąskotorowa z Piaseczna - warto się wybrać, dla dzieciaków duża atrakcja Uśmiech


RE: Okoliczne Atrakcje ?! - GREJMAN - 29-01-2012 14:57

Dziękuję za wartościowe informacje Uśmiech ps. Jak dojechać do tego lotniska ??