Jozefoslaw24.pl
Ograniczenie prędkości - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Drogi Osiedla Transport i Inwestycje (/Forum-drogi-osiedla-transport-i-inwestycje)
+---- Dział: Drogi (/Forum-drogi)
+---- Wątek: Ograniczenie prędkości (/Thread-ograniczenie-predkosci)



Ograniczenie prędkości - hermiona1977 - 11-01-2012 08:22

Ostatnio jechałam ulicą Wilanowską z przepisową prędkością 50km/h. Niestety kierowca szarego Volkswagen-a Touran-a (rej. WPI XXXX ) nie potrafił tego uszanować więc obtrąbił mnie sromotnie i wyprzedził wykrzykując coś przez okono Huh Ludzie opanujcie się i przestrzegajcie ograniczenia prędkości bo w końcu dojdzie do jakiejś tragedii !!!


RE: Ograniczenie prędkości - Monikape - 27-01-2012 10:49

Popieram Ciebie w 100% Matołów nie brakuje w naszej okolicy.


RE: Ograniczenie prędkości - JackDaniel - 02-02-2012 17:44

(27-01-2012 10:49)Monikape napisał(a):  Popieram Ciebie w 100% Matołów nie brakuje w naszej okolicy.

Na pewno trąbił on przez prędkość ? Może nie dawała się Pani po prostu wyprzedzić, jadąc szczęśliwie i zapominając o lusterkach ?


RE: Ograniczenie prędkości - MekTom - 02-02-2012 22:25

Uważam, że jeśli ktoś chce szybciej jechać to niech jedzie. Przyznam się, że sam nie jeżdżę wolno ale staram się nie utrudniać i nie zagrażać innym użytkownikom na drodze. Sam często wyprzedzam "turystów" jadących 20km/h , robię to jednak w sposób bezpieczny i sygnalizuję manewry kierunkowskazem. Wielu kierowców nie sygnalizuje wyprzedzania, a potem dziwią się ,że ktoś im nie ustępuje. Nikogo nie chcę usprawiedliwiać, jedynie uważam ,że jeśli kierowca "umie" szybko jeździć to starczy mu umiejętności i czasu na wrzucenie kierunku przed manewrem Uśmiech