Jozefoslaw24.pl
Szkoła Językowa - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Edukacja (/Forum-edukacja)
+--- Wątek: Szkoła Językowa (/Thread-szkola-jezykowa)

Strony: 1 2 3


Szkoła Językowa - alutka - 21-08-2013 19:49

Czy słyszał ktoś o dobrej szkole językow obcych w Jozefosławiu? Chcę wysłać dziecko na dodatkowe lekcje ale nie wiem na co sie zdecydować. Nie słyszałam dobrych opinii o Chatting Kids niestety... Dziecko mojej przyjaciółki chodzi do Mała Lingua w Piasecznie i są zachwyceni, słyszałam że mają mieć siedzibę też w Jozefosławiu. Czy może ktoś wie coś na ten temat??Nowy rok szkolny coraz bliżej i coraz mniej czasu na decyzję.. Smutny


RE: Szkoła Językowa - Happy Mama - 22-08-2013 08:59

Mam ten sam dylemat :/ Mam dzieci w wieku szkolnym, w tamtym roku dziecko było na spotkaniu z metodykiem w Mała Lingua i lekcji pokazowej, niestety nie było możliwości organizacji zajęć wczesnym popołudniem. Zapisałam dzieci do Chatting. Błąd. Jeśli Mała Lingua się otworzy zapisuję dzieci bez wahania Uśmiech


RE: Szkoła Językowa - MAMA! - 02-09-2013 19:47

alutka,
nie wiem o którym Chatting Kids słyszałaś złe opinie...bo to nie możliwe!!!!
Od lat posyłam do Naszego Chatting Kids moje dzieci i jestem zachwycona!!! Dzieciaki z radością biegają na zajęcia, biorą udział w licznych imprezach organizowanych przez TĘ szkołę. Atmosfera - przyjacielska, dzieciaki zaopiekowane, poziom nauki BARDZO WYSOKI!!! Oby więcej takich miejsc i ludzi.
Szczerze i serdecznie polecam szkolę języka angielskiego Chatting Kids!!!!!!
bardzo zadowolona MAMA!


RE: Szkoła Językowa - Kasia - 02-09-2013 20:23

Też miałam wątpliwości, ale sprawdziłam Chatting Kids i muszę przyznać, że ma bardzo wysoki poziom. Czasami trudno było wyrobić się z pracami domowymi, ale daliśmy radęUśmiech)
Super podejście do dzieci.


RE: Szkoła Językowa - alutka - 02-09-2013 20:53

Dziekuje Paniom za cenne uwagi ale mój wybór padł na Mała Lingua. Maja autorską metodę nauczania, profesjonalną obsługę. Odwiedziłam również Chatting ale niestety metoda nauczania mnie nie przekonała więc zapisałam swą pociechę do Mała Lingua. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję ze to dobry wybór.


RE: Szkoła Językowa - Justy100 - 03-09-2013 09:49

Nasze doświadczenie z Chatting Kids to już 4 lata u starszej córki i 3 u młodszej. Ocenić szkołę mogę tylko pozytywnie i mam zamiar zapisać tam kolejne nasze dziecko. Wszystkim wątpiącym czy rozważającym powiem, że metodyka i poziom nauczania zostały zweryfikowane nie tylko w czasie zajęć z angielskiego w szkole, z którymi moje dziewczyny nie mają najmniejszych problemów, są w grupach zaawansowanych i otrzymują szóstki ale również podczas testów zewnętrznych, które starsza córka zdawała z wynikiem bardzo dobrym. Wiem też na pewno, że właścicielka szkoły dobrała w sposób przemyślany i sensowny kadrę lektorską, są wymagający ale skuteczni. To prawda, trzeba w domu codziennie odrobić lekcje, nauczyć się słówek czy piosenki, starszaki prawie co lekcję piszą kartkówkę ze słówek czy gramatyki. Ale przecież bez wysiłku nie będzie pożądanych efektów nawet w najlepszej szkole. Pozdrawiam. jk.


RE: Szkoła Językowa - pesca - 03-09-2013 10:14

Witam serdecznie,
mój syn już kolejny rok chodzi na zajęcia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Syn sam przyznał i wśród kolegów, którzy dopiero idą do szkoły mówi, że gdyby nie zajęcia w Chatting Kids to w szkole by się tyle nie nauczył.
Zajęcia są bardzo kreatywne, dużo słownictwa, nauka przez wierszyki i piosenki. Wykorzystywane są różne metody motywacji do nauki - bardzo skuteczne. Rodzic informowany jest o postępach ucznia na bieżąco. Stały kontakt emailowy i telefoniczny z opiekunami grup. Dużo zajęć dodatkowych, jasełka, przedstawienia, zajęcia plastyczne i gotowanie, obozy... - i to wszystko w języku angielskim. Panuje bardzo miła atmosfera, jak się wchodzi do tego "domu" to widać jak dzieci się tam dobrze czują. Mocną strona są wspomniane wyżej zajęcia teatralne. Super scenariusze, bardzo fajne słownictwo, ubiory i scenografia - dzieci bardzo chętnie w tym uczestniczą. Kolejny plus - zajęcia dopasowane do planu zajęć - dzieci odbierane i przyprowadzane z/do szkoły przy Kamerlanej przez pracowników Chatting Kids.
Z pewnością inne szkoły językowe tez maja wiele do zaoferowania, ja wypowiadam się na temat szkoły Chatting Kids, bo to właśnie tutaj uczęszcza moje dziecko, tu się rozwija i tu czuje się dobrze. Nie ma mowy o jakim ktokolwiek zmuszaniu do nauki języka obcego.
A tych którzy wypowiadają się nieprzychylnie albo mówią że słyszeli "coś" o tej szkole, niech najpierw sami sprawdzą lub wyjaśnią z właścicielem co się nie podoba. Myślę, że będą to także cenne wskazówki dla prowadzących tę szkołę. A ja ze swojej strony bardzo serdecznie polecam!!!


RE: Szkoła Językowa - Happy Mama - 03-09-2013 11:02

Liczyłam na obiektywne uwagi, ale mam wrażenie, że pracownicy Chatting wkroczyli na forum Oczko


RE: Szkoła Językowa - Justy100 - 03-09-2013 12:10

Bardzo proszę nie posądzać mnie o uleganie czyimś namowom.
Pytacie o opinie, wyrażam swoje. Stety doświadczenia z CK dla mojej rodziny są tylko pozytywne i już. Bez nacisków. Jeśli byłyby inne napisałabym o tym. I jeszcze do tego o czym pisze pesca: czy byliście na przedstawieniu o 3 koziołkach i trolu? Oczywiście po angielsku. Kto nie był niech żałuje. Sztuka tak bardzo się podobała, że była wystawiana również poza szkołą Chatting. To chyba też o czymś świadczy. I potwierdzam, kontakt z właścicielami jest ok. Pozdrawiam, j.


RE: Szkoła Językowa - anja87 - 16-01-2014 11:10

a jak cenowo tam wychodzi ?