Jozefoslaw24.pl
Zajęcia sportowe - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Edukacja (/Forum-edukacja)
+---- Dział: Pozostałe (/Forum-pozostale--21)
+---- Wątek: Zajęcia sportowe (/Thread-zajecia-sportowe)



Zajęcia sportowe - anja87 - 16-01-2014 11:12

Znacie jakieś miejsca gdzie mogłabym zapisac się na zajęcia sportowe? widziałam gdzieś reklamę Tuan Club że mają kurs tenisowy za 405 zł za 6 tygodni ale nie wiem czy się zdecydować - macie jakieś doświadczenia w tym temacie? myślę nad tenisem albo jakimś sportem gdzie można się zmęczyć


RE: Zajęcia sportowe - Paweł Wilanowski - 17-01-2014 09:22

Polecam bieganie - najbardziej męczy, działa na wszystkie partie ciała i jest za darmo Oczko


RE: Zajęcia sportowe - Ruch to zdrowie - 03-02-2015 13:04

Witam!
Polecam zajęcia z Aikido w Kaishin Dojo - Józefosław ul. Urocza 14 (siedziba Bąkowski Fight Club ). Można się zmęczyć nie tylko fizycznie,ale i też intelektualnie. Nie trzeba być jakoś szczególnie sprawnym, ale na pewno skupionym.
Zajęcia dla dorosłych odbywają się w poniedziałki i środy od 19.30 - 20.30 oraz w soboty o 12.
Jak na razie mała, ale ciekawa grupa osób i dobra atmosfera. Bardzo dobry, kompetentny i uważny instruktor.
Naprawdę polecam!


RE: Zajęcia sportowe - tatanka - 19-03-2015 18:59

Polecam bieganie, ja już biegam od trzech miesięcy.


RE: Zajęcia sportowe - tosia - 25-06-2015 12:00

(19-03-2015 18:59)tatanka napisał(a):  Polecam bieganie, ja już biegam od trzech miesięcy.

Moim zdaniem lepiej się zapisać na siłownie. Wyjdzie taniej i tam też jest możliwość rozmowy i współpracy z profesjonalistami.


RE: Zajęcia sportowe - Nadzieja - 30-06-2015 13:57

Też zdecydowanie polecam siłownie. I można z niej korzystać cały rok.
______________
Najlepsza gra przeglądarkowa w internecie...