Jozefoslaw24.pl
Ferie dla dzieci - Józefosław - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Sprawy Lokalne (/Forum-sprawy-lokalne)
+---- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow--22)
+---- Wątek: Ferie dla dzieci - Józefosław (/Thread-ferie-dla-dzieci-jozefoslaw)



Ferie dla dzieci - Józefosław - sylwia4012 - 22-02-2014 23:20

Wybiera się ktoś z was może z dziećmi do Tuan Club na te ferie ? Są teraz od 24.02... Chciałabym poznać opinie. Na stronie wygląda to tak, jakby było bardzo dobrze zorganizowane.


RE: Ferie dla dzieci - Józefosław - Marta - 26-02-2014 01:27

Chyba, żartujesz tuan to wylęgarnia snobów ,przereklamowana drożyzna. Spójrz chociażby na ceny tenisa dla dzieci o polowe droższe niż Np . Ursynowskie i piaseczynskie. Pakiet dla studentów smiechu warty w porównaniu z cennikiem calypso , energy z abonamentem studenckim be active -2 razy drożej !!! Nie polecam, acz pozdrawiam


RE: Ferie dla dzieci - Józefosław - Daga - 28-02-2014 14:58

No nie wiem ja wysłałam w tamtym roku moje dzieci do Tuan co roku, na każdy ferie i za każdym razem są zadowolone. Maja różne zajęcia, tenis, basen, tańce, dla każdego coś fajnego i jakoś się nie nudzą i przychodzą zadowolone. Poza tym nie czuję tam snobizmu i jakoś mega drogo tez nie jest. Po prostu Tuan nie jest masówką Uśmiech


RE: Ferie dla dzieci - Józefosław - Marta - 05-03-2014 15:15

Zastanawia mnie dlaczego o tuanie piszą tylko początkujący użytkownicy tego forum ?


RE: Ferie dla dzieci - Józefosław - Daga - 05-03-2014 22:04

(05-03-2014 15:15)Marta napisał(a):  Zastanawia mnie dlaczego o tuanie piszą tylko początkujący użytkownicy tego forum ?

Spisek i wina Tuska! Uśmiech


RE: Ferie dla dzieci - Józefosław - poli123zza - 08-04-2014 12:22

(26-02-2014 01:27)Marta napisał(a):  Chyba, żartujesz tuan to wylęgarnia snobów ,przereklamowana drożyzna. Spójrz chociażby na ceny tenisa dla dzieci o polowe droższe niż Np . Ursynowskie i piaseczynskie. Pakiet dla studentów smiechu warty w porównaniu z cennikiem calypso , energy z abonamentem studenckim be active -2 razy drożej !!! Nie polecam, acz pozdrawiam

Moje dzieciaki śmigają tam jak tylko mają wolną chwile, a to na basen, tenisa czy badmintona. Pamiętajmy, że cena jest zawsze adekwatna do jakościUśmiech


RE: Ferie dla dzieci - Józefosław - Daga - 08-04-2014 13:11

(08-04-2014 12:22)poli123zza napisał(a):  
(26-02-2014 01:27)Marta napisał(a):  Chyba, żartujesz tuan to wylęgarnia snobów ,przereklamowana drożyzna. Spójrz chociażby na ceny tenisa dla dzieci o polowe droższe niż Np . Ursynowskie i piaseczynskie. Pakiet dla studentów smiechu warty w porównaniu z cennikiem calypso , energy z abonamentem studenckim be active -2 razy drożej !!! Nie polecam, acz pozdrawiam

Moje dzieciaki śmigają tam jak tylko mają wolną chwile, a to na basen, tenisa czy badmintona. Pamiętajmy, że cena jest zawsze adekwatna do jakościUśmiech

Moje tak samo chodzą non stop i ja też, lubię to miejsce, chociaż nie jest idealne, ale w sumie nie wiem gdzie idealnie jest. W tym roku na pewno też wyślę dzieciaki na jakieś letnie obozy do Tuana jeśli tylko będą.


RE: Ferie dla dzieci - Józefosław - Kataryna - 05-06-2014 13:15

mój Michał był na obozie sportowym Tuana w zeszłym roku i był bardzo zadowolony.

Dla dzieci w tym wieku bardzo ważne, by poznawały nowych kolegów. Miał tam fachową opiekę i wyżywienie. Niczym nie musiałam się martwić.

No i wiadomo - ruch na świeżym powietrzu i jak najwięcej sportu. Z dala od komputera. To też bardzo ważne.

Trzy lata temu wysłałam dziecko na Lato w mieście w Powsinie (dwa lata temu wylecieliśmy na całe wakacje do USA) - również Michal był zadowolony, poznał duzo znajomych i dobrze sie bawił. Tylko problemem była niestety pogoda - cały czas lało i niewiele korzystał z atrakcji. Dlatego w tym roku znowu wybrałam Tuana - mają korty i obiekty pod dachem więc mam pewność że dziecko skorzysta za zapłacony turnus.

Pozdrawiam