Jozefoslaw24.pl
Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Drogi Osiedla Transport i Inwestycje (/Forum-drogi-osiedla-transport-i-inwestycje)
+---- Dział: Drogi (/Forum-drogi)
+---- Wątek: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym (/Thread-geodetow-zablokowane-pasy-przed-centrum-handlowym)



Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - Monikape - 14-01-2012 22:39

Dzisiaj widziałam, iż mimo interewncji straży miejskiej ludzie i tak parkują na pasach, służących do wyjazdu z centrum handlowego przy Geodetów. Czy tak już będzie zawsze ? Czy tutaj wszystko musi być bez ładu ?O matko


RE: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - Glamka - 17-01-2012 11:30

Jaki pan taki Kram. Smutny


RE: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - Longin Dex - 18-01-2012 18:03

Zdania są podzielone jedni potępiają parkujących nieprawidłowo, a inni usprawiedliwiają. Ja byłem w tym centrum ze trzy razy. Faktycznie tak jak ktoś napisał http://jozefoslaw24.pl/2012/01/parkujmy-z-glowa/#comments podjazd posiada dosyć "duże" schody. Jednak jest na nie znakomita rada - podjeżdżać wolniej! Uśmiech ja za każdym razem parkowałem u góry na parkingu i nie narzekam.


RE: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - manta84 - 20-01-2012 11:59

Ludzie skąd Wy jesteście ???? Sprawdźcie sobie podjazd w Leclerc'u na Ursynowie tam jest identyczna tarka i jakoś wszyscy parkują. Jak ktoś przyzwyczajony do parkowania na polu to nigdy się nie przyzwyczai do miejskich warunków.


RE: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - SAFUL - 22-01-2012 11:42

jestem przekonany, że za jakiś czas trawnik od strony Geodetów przeobrazi się w parking i nie będzie juz zadnych problemów związanych z parkowaniem. Ten kto będzie chcial zaparkuje na dachu, kto inny na dole i tyle ....


RE: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - Boom_Roomboorack - 24-01-2012 12:34

Ja mam mieszane uczucia co do niezasadności parkowania poza parkingiem. Problem pojawia się dopiero wtedy gdy chcemy skręcić w lewo w Geodetów. Kiedy jest pusto na drodze to ok, ale kiedy z lewej i prawej jadą samochody ,to źle zaparkowane "furmanki" skutecznie skracają pole widzenia. Ja byłem tam raz i nie ciągnie mnie znowu i nie dlatego, że parking niewygodny tylko dlatego, że tamte sklepy mnie nie interesują Język


RE: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - Longin Dex - 07-02-2012 07:13

Coż jak było tak jest ludzie nadal mają w dupie jakiekolwiek zasady jak pewien wąsaty jegomość kiedyś wspomniał - "Naród wspaniały tylko ludzie k***y"


RE: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - Monikape - 07-02-2012 18:15

(07-02-2012 07:13)Longin Dex napisał(a):  Coż jak było tak jest ludzie nadal mają w dupie jakiekolwiek zasady jak pewien wąsaty jegomość kiedyś wspomniał - "Naród wspaniały tylko ludzie k***y"

Trochę ostro powiedziane ale zgodnie z prawdą. Widocznie tak musi być skoro nawet mandaty ludzi nie odstraszają . Widocznie taki to już urok naszej polskości...


RE: Geodetów zablokowane pasy przed Centrum Handlowym - Monikape - 27-04-2012 08:28

No cóż minęły 3 miesiące i nic się nie zmieniło ..... pfff