Jozefoslaw24.pl
Które przedszkole polecacie ?? - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Edukacja (/Forum-edukacja)
+---- Dział: Przedszkola Prywatne-opinie (/Forum-przedszkola-prywatne-opinie)
+---- Wątek: Które przedszkole polecacie ?? (/Thread-ktore-przedszkole-polecacie)

Strony: 1 2 3


Które przedszkole polecacie ?? - Monikape - 28-12-2011 17:41

Od pół roku mieszkam w Józefosławiu i słabo orientuje się w temacie przedszkolnym naszej wioski Uśmiech Jako ,że moja córeczka niebawem pójdzie do przedszkola zaczynam badać grunt. Zajrzałam do katalogu firm Józefosławia i szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej ilości przedszkoli i klubikówUśmiech Jest ich całkiem sporo dlatego proszę o jakieś sugestie ,które z nich ma relatywny stosunek ceny do jakości ?


RE: Które przedszkole polecacie ?? - GREJMAN - 05-01-2012 00:38

syn moich sąsiadów chodzi do Nibylandii ,rodzice nie narzekają. Ja zawoże córkę do Warszawy bo mam przedszkole koło samej pracy więc zbytnio Ci nie pomogę więcej Uśmiech)


RE: Które przedszkole polecacie ?? - Monikape - 05-01-2012 19:31

Byłam w Nibylandii i muszę przyznać ,że ich oferta jest bardzo interesująca. Niestety czesne jest dosyć wysokie jak na moje warunki finansowe


RE: Które przedszkole polecacie ?? - piotrek - 07-02-2012 20:14

Córka "ukończyła" Heliantusa (http://www.heliantus.pl, ul. Bażancia róg Koguciej) , młodszy Brat też tam teraz jest. Polecam. W razie pytań pisz PW.


RE: Które przedszkole polecacie ?? - joobler - 30-12-2012 23:13

Moja mała też była w heliantusie, dla mnie każde przedszkole było wydatkiem dużym, ale to przedszkole bardzo polecam.


RE: Które przedszkole polecacie ?? - dr. LuuBitch - 30-01-2013 20:19

Czyli co, Nibylandie polecacie najbardziej... a jak wygląda kwotowo , czasowo itp. bardzo bym prosił o info szczegółowe bo niestety niemam kiedy podjechać i dokładnie się wypytać

z góry dziękuję


RE: Które przedszkole polecacie ?? - GREJMAN - 31-01-2013 08:56

Można zadzwonić lub napisać maila :

Niepubliczna Przedszkole NibyLandia
Ul. Wiejska 1 Mysiadło, 05-500 Piaseczno
tel.(+48) 22 750 74 75
tel. kom. (+48) 693 777 201
fax.(+48) 22 750 94 22
e-mail; przedszkole@nibylandia.com


RE: Które przedszkole polecacie ?? - dr. LuuBitch - 31-01-2013 16:52

No i elegancko . dziękować ;] niestety podjechać nie mam kiedy.

Pozdrawiam


RE: Które przedszkole polecacie ?? - palifo33 - 30-04-2013 12:15

Witam, chciałbym poznać Waszą opinię jakie przedszkole polecacie. Ja osobiście swoje dziecko posłałam do Złotej Rybki. Jestem zadowolona, dziecko jeszcze bardziej Uśmiech Sprawdź sam


RE: Które przedszkole polecacie ?? - klemens1 - 05-06-2013 19:20

Moja corka chodzi do nibylandii od 09.2011.
Nigdy nie mialem zadnych zastrzezen do niedawna.
Duzo imprez okolicznosciowych, kilka wyjazdow itpitd nic tylko pozazdroscic ze samemu tak sie nie mialo. :-)

Afera zaczela sie od zwolnienia bodajze w kwietniu jednej z wychowawczyn Pania Edyte niemal w srodku roku szkolnego. A ze nie jestem podatny na afery trzymalem sie od tego z daleka czyli wypowiadania umowy co ku mojemu zaskoczeniu uczynilo kilka mam smiesznego oburzenia sie "jak to zwolniono wychowawczynie a mnie nikt nie poinformowal" itpitd. Stwierdzilem ze kazdy decyzje personalne podejmuje we wlasnym zakresie i tak naprawde skoro ja zwolniono to byly ku temu powody.

Jakies dwa tyg temu kilka mam stwierdzilo ze dzienna stawka zywieniowa w nibylandii na dziecko wynosi 3 zl co tak naprawde niewiele mi powiedzialo poza tym ze jest to smieszna kwota i puscilem to "kolo uszu" tym bardziej ze byly to mamy z tego rodzaju "co to nie ja" a jakby nie maz to dzieci do nibylandii by nie posylaly.

Natomiast dzisiaj dowiedzialem sie juz siedmioro dzieci z grupy wypowiedzialo umowy. Co dalo mi do myslenia! Poszperalem troche w internecie i okazuje sie ze np stawka zywieniowa w publicznym przedszkolu nr 263 w Wawie wynosi 8 zl! Cos w tym musi byc skoro roznica wynosi niemal 300%!

http://przedszkole263.edu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=22&Itemid=22

Czy warto odpowiedzcie sobie sami.

Osobiscie postanowilem ze jesli konstruktywna i rzeczowa rozmowa z Pania Krzysztofa nie da rezultatu w postaci zmiany podejscia i zmiany pow parametru to chyba zabiore corke z nibylandii. Chociaz nie bede ukrywal ze z zalem.