Jozefoslaw24.pl
Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Drogi Osiedla Transport i Inwestycje (/Forum-drogi-osiedla-transport-i-inwestycje)
+---- Dział: Drogi (/Forum-drogi)
+---- Wątek: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka (/Thread-poszukiwany-poszukiwana-plugo-piaskarka)

Strony: 1 2


Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - Józek111 - 16-01-2012 09:52

Czy ktoś z Was widział jakiś pług czy traktor z piaskiem od wczoraj ?


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - Glamka - 17-01-2012 11:29

Ja nie widziałam , kameralna i jagielska nieodśnieżone.


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - Longin Dex - 18-01-2012 17:37

(16-01-2012 09:52)Józek111 napisał(a):  Czy ktoś z Was widział jakiś pług czy traktor z piaskiem od wczoraj ?

Normalka Uśmiech zbyt mało śniegu, żeby ktoś do naszej wsi zajrzał Uśmiech Na razie da się egzystować. Dobrze, że dziś odwilż nadeszła.


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - Luba - 19-01-2012 07:55

Sytuację z odśnieżaniem najlepiej widać na przykładzie Jagielskiej Uśmiech Droga jest odśnieżona równo do tablicy Józefosław Uśmiech Czyli Warszawa się wywiązuje z odśnieżania, a Piaseczno ?


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - Konrad De - 19-01-2012 21:31

Może tam mają centralne ogrzewanie i rury pod ulicą ?


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - laurkaaa - 21-01-2012 12:39

Z tego co wiem to najbliższe centralne ogrzewanie mają przy Energetycznej w tych blokowcach. W Józefosławiu odśnieżania nie ma. Wieczorem Wilanowska była kompletnie nieodśnieżona. Dla porównania dodam,że Pulawska czarna jak węgiel, Konstancin tak samo.


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - SAFUL - 22-01-2012 11:40

Mnie tam pasuje aura jak w alpejskim kurorcie więc zalegający śnieg działa in plus Duży uśmiech


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - GREJMAN - 24-01-2012 07:32

Dziś widziałam tylko obsługę przystankowych śmietników Duży uśmiech


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - Luba - 26-01-2012 17:40

Stan na dzień dzisiejszy jest taki ,że Jagielska od Kierszka jest odśnieżona tylko na jednym pasie w kierunku Puławskiej...oczywiście nikt ze służb tego nie uczynił. Droga samoistnie odśnieżyła się od kół samochodów. Dzwoniłam 19 -ego do uRZĘDU ale nic nie załatwili ...jak widać na załączonym obrazku ... ;/


RE: Poszukiwany / Poszukiwana Pługo-Piaskarka - Ryhush - 28-01-2012 14:18

pewnie w piasecznie mają na stanie jeden traktorek z przyczepką na której siedzi pan Zenek i sypie łopatą sól na drogę...całe szczęście ,że brak kolejnych opadów- jak na razie.