Jozefoslaw24.pl
Centrum Handlowe Józefosław - Wersja do druku

+- Jozefoslaw24.pl (https://jozefoslaw24.pl/forum)
+-- Dział: Józefosław i Julianów (/Forum-jozefoslaw-i-julianow)
+--- Dział: Drogi Osiedla Transport i Inwestycje (/Forum-drogi-osiedla-transport-i-inwestycje)
+---- Dział: Pozostałe (/Forum-pozostale)
+---- Wątek: Centrum Handlowe Józefosław (/Thread-centrum-handlowe-jozefoslaw)

Strony: 1 2


Centrum Handlowe Józefosław - Marta - 31-03-2012 16:47

Witam wszystkich!

Od poniedziałku będę pełnoprawną mieszkanką Józefosławia Uśmiech Yupi! Szczęśliwy

Mam do Was pytanko , chciałabym zasięgnąć opinii na temat Centrum Handlowego Józefosław , szczególnie interesują mnie opinie na temat sali zabaw dla dzieci, restauracji i pralni . Resztę firm kojarzę bo są sieciówkami Uśmiech


Pozdrawiam


RE: Centrum Handlowe Józefosław - MekTom - 10-04-2012 16:11

(31-03-2012 16:47)Marta napisał(a):  Witam wszystkich!

Od poniedziałku będę pełnoprawną mieszkanką Józefosławia Uśmiech Yupi! Szczęśliwy

Mam do Was pytanko , chciałabym zasięgnąć opinii na temat Centrum Handlowego Józefosław , szczególnie interesują mnie opinie na temat sali zabaw dla dzieci, restauracji i pralni . Resztę firm kojarzę bo są sieciówkami Uśmiech


Pozdrawiam

- pralnia jest ok prałem tam marynarkę i robotę wykonali należycie

- sala zabaw również ok , uważam iż mogłaby być nieco większa i urozmaicona - trzeba uważać w godzinach popołudniowych (dni powszednie) ponieważ można trafić na wycieczkę z pobliskiego przedszkola, a wtedy robi się ciasnawo

- restauracja jest natomiast słaba , jedzenie takie sobie obsługa dosyć "szorstka" ( może akurat tak trafiłem) - reasumując stosunek jakości do ceny nie jest relatywny


Przyjemnego pomieszkiwania w Józku życzę Uśmiech


RE: Centrum Handlowe Józefosław - Marta - 11-04-2012 08:29

Dzięki Mektom ! . Na razie zdołałam wyrwać trochę czasu na salę zabaw. Po 2h testowania przez moich podopiecznych nie pozostaje mnie nic innego jak ocenić salę in plus.

Pozostałe "atrakcje" sprawdzę w sobotę Uśmiech

Pozdr


RE: Centrum Handlowe Józefosław - merlin - 11-04-2012 08:55

(10-04-2012 16:11)MekTom napisał(a):  - restauracja jest natomiast słaba , jedzenie takie sobie obsługa dosyć "szorstka" ( może akurat tak trafiłem) - reasumując stosunek jakości do ceny nie jest relatywny
Przyjemnego pomieszkiwania w Józku życzę Uśmiech

A mi u nich smakuje, za to bardzo nie podoba mi się czas oczekiwania na dania - zamawiamy jak jesteśmy w sali zabaw i tylko dzięki temu wytrzymujemy bez odwołania zamówień Smutny


RE: Centrum Handlowe Józefosław - Marta - 12-04-2012 06:55

Podobno w dobrej restauracji nie podadzą dania w 10 minut ... Podobno Uśmiech


RE: Centrum Handlowe Józefosław - merlin - 12-04-2012 07:55

10 minut ... ostatnio czekaliśmy godzinę Uśmiech a tłoku nie było


RE: Centrum Handlowe Józefosław - MekTom - 12-04-2012 20:57

Zapomniałem dodać, że czas od zamówienia do otrzymania posiłku był nie współmiernie długi do poziomu smaku potrawy Uśmiech

Pozdrawiam.


RE: Centrum Handlowe Józefosław - merlin - 13-04-2012 06:36

(12-04-2012 20:57)MekTom napisał(a):  Zapomniałem dodać, że czas od zamówienia do otrzymania posiłku był nie współmiernie długi do poziomu smaku potrawy Uśmiech
Pozdrawiam.
To już wybitnie źle trafiłeś Uśmiech


RE: Centrum Handlowe Józefosław - Gabcia 2004 - 13-04-2012 18:43

Pralnia super, natomiast restauracja kiepściutka. Zresztą spróbuj sama,może ja żle trafiłam. Witam w Józku.


RE: Centrum Handlowe Józefosław - Józek111 - 13-04-2012 23:19

(13-04-2012 18:43)Gabcia 2004 napisał(a):  Pralnia super, natomiast restauracja kiepściutka. Zresztą spróbuj sama,może ja żle trafiłam. Witam w Józku.

Ja mogę polecić jedynie Piotra i Pawła Diabeł