Aktualny czas: 27-04-2024, 02:45 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Autor Wiadomość
Luba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 49
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #1
Pytanie CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ???
Szanowni Sąsiedzi!

Co by nie mówić o radnej Nowocin to przynajmniej o niej słychać Uśmiech składa interpelacje udziela się ( ostatnio nie tylko przed wyborami ) czasem coś pomoże, czasem coś zamąci. Jaka jest taka jest, ale jest Uśmiech

Pani Hanna Krzyżewska działa dla naszego dobra od dawna i wszyscy wiedzą, że dużo zrobiła, robi i będzie robiła. Od dawna działała społecznie w stowarzyszeniu "Nasz Józefosław i Julianów" więc nie można jej zarzucić, że "pchała się do koryta" napędzana wyłącznie żądzą pieniądza. W mojej subiektywnej ocenie ma większe możliwości i moc sprawczą od p. Nowocin.

Jednak najbardziej intryguje mnie niejaki-nijaki Andrzej Hubl ????
Wczoraj przeglądałam listę piaseczyńskich radnych i natrafiłam na informację:

"Andzej Hubl
Mgr inż. budownictwa, mieszkaniec Józefosławia od 1998 roku. Pracuje w firmie Admin. S.C. administrującej osiedlami w Józefosławiu, stąd doskonale zna bolączki mieszkańców. Jako priorytet swojej działalności traktuje rozwój infrastruktury Józefosławia, a w szczególności budowę przepompowni wody w Józefosławiu, remont i budowę dróg oraz poprawę komunikacji do Warszawy."

Nie miałam pojęcia, że "mamy" trzeciego radnego z Józefosławia.

Zastanawiam się tylko czy pan Hubl ma pojęcie o tym co napisał na stronie Piaseczna Uśmiech Jako priorytet swojej działalności traktuje rozwój infrastruktury Józefosławia, a w szczególności budowę przepompowni wody w Józefosławiu, remont i budowę dróg oraz poprawę komunikacji do Warszawy.

Czy ktoś wie co takiego zrobił dla nas ten pan ? Może uważa, że "rozwój infrastruktury" zacznie wprowadzać na administrowanych przez siebie osiedlach ? Duży uśmiech

Jeśli ktoś poda sensowne argumenty przemawiające za Andrzejem Hublem to oczywiście zwrócę honor i napiszę pieśń pochwalną Uśmiech


Pozdrawiam serdecznie wszystkich ludzi pełnych dobrej woli dla Józefosławia i Julianowa!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2012 07:36 przez Luba.)
22-02-2012 07:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
CZY RADNY ANDRZEJ HUBL ISTNIEJE ??? - Luba - 22-02-2012 07:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości