Aktualny czas: 18-04-2024, 03:59 Witaj! (LogowanieRejestracja)

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
Autor Wiadomość
elem111 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 3
Post: #4
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy?
(31-01-2012 13:03)Konrad De napisał(a):  Wszystko zależy od tego ilu mieszkańców J&J odprowadza podatki do gminy Piaseczno, a ilu do swoich rodzinnych miast. Ursynów nie będzie chciał dbać o darmozjadów Sam ma wystarczającą ilość ludzi, którzy "wywożą" podatki za granicę Warszawy.

Gmina powinna wprowadzić system zachęt (lub kar ;-)) do zgłaszania jako miejsce zamieszkania swojego terenu (jeśli ktoś faktycznie tutaj mieszka, a w US ma zgłoszony inny adres). Wydaje mi się, iż w Józefosławiu mamy sporo ludzi, którzy wykazują postawę roszczeniowa wobec władz gminy, chcą mieć wpływ na wydatki z budżetu, który w znacznej części złożony jest z naszych podatków (części odprowadzanej do gminy), a sami swoje podatki odprowadzają gdzie indziej. To bardzo nie fair (wg mnie)!

Co do przyłączenia do W-wy -> osobiście jestem przeciw, wolałbym, abyśmy byli małą lokalną społecznością i czerpali z tego korzyści (na razie widzę tylko... teoretyczne, bo w praktyce te nasze małe urzędy tak jakoś się alienują ;-), ale...).
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-01-2012 21:46 przez elem111.)
31-01-2012 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy jesteś za przyłączeniem Józefosławia do Warszawy? - elem111 - 31-01-2012 21:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości