O nas


Na portalu Jozefoslaw24.pl  znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące naszych sołectw. Wreszcie w jednym miejscu udało się zgromadzić informacje przydatne w życiu codziennym Józefosławia i Julianowa. Dzięki katalogowi lokalnych  firm bardzo szybko odnajdziecie poszukiwaną ofertę.

Zachęcamy lokalne firmy do dodawania swoich wizytówek. Wreszcie usłyszą o was ludzie którzy dotąd w żaden sposób nie mogli natknąć się na waszą ofertę. W tym celu stworzyliśmy Katalog Firm.
Z własnego doświadczenia wiemy, że wiele lokalnych firm ciężko zlokalizować w internecie, a natłok banerów na płotach  nie zawsze stanowi skuteczną reklamę.

Mieszkańcom oferujemy czytelną i łatwą w obsłudze Tablice Ogłoszeń. Dzięki niej bez problemu znajdziecie oferty lokalnych niań i korepetytorów. Mamy nadzieję, że lokalna tablica ogłoszeń ułatwi pozbywanie się niepotrzebnych mebli i innych  przedmiotów.

Stworzyliśmy także oddzielną zakładkę  (Interwencje) dzięki, której będziemy mogli zgłaszać bieżące problemy bezpośrednio do urzędów i służb. Z własnego doświadczenia wiemy, że lepszy skutek odniesie dziesięć zgłoszeń tej samej sprawy niż jedno. Dlatego dla naszego wspólnego dobra zachęcamy do przesyłania nam opisów bieżących problemów. Pod opisami i zdjęciami spraw będziemy zamieszczać bezpośrednie odnośniki do  sprawujących nadzór jednostek.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć osiedli i okolicy dzięki temu stworzymy zakładkę Osiedla oraz galerią fotograficzną. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące innowacji i usprawnień. W miarę możliwości będziemy rozbudowywać portal tak aby stał się jeszcze bardziej pożyteczny dla mieszkańców.

Kontakt:

kontakt@jozefoslaw24.pl

Zobacz na Jozefoslaw24 :


Historia Józefosławia


Las Kabacki

Forum Osiedla

Kościół Józefosław Parafia Rzymsko – Katolicka ŚWIĘTEGO JÓZEFA OPIEKUNA PRACY

Józefosław mieszkanie

Józefosław mieszkania

Forum Józefosław

Dom Józefosław

Józefosław domy

Osiedle Józefosław

Józefosław segmenty

Józefosław segment

Józefosław kod pocztowy

Sprzedam mieszkanie Józefosław

Centrum Józefosław

Sedno

Piekut

Trio Development

Nasze Miasteczko Development

Queens Garden

Multi-Hekk

Super sam Supersam

Gmina Lesznowola

Szpital św. Anny w Piasecznie

Lidl Puławska

Rozbudowa Auchan

Kino Piaseczno w Piasecznie