Poszukujemy pracowników produkcji

Cena: 3185

Kontakt:
Julianowska
Józefosław
tel.: 783230054
e-mail: rekrutacja.warszawa@asistnet.pl

Opis:

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy:

Kandydatów do pracy na produkcji

Główne zadania na stanowisku:
Obsługa linii produkcyjnej,
Wykonywanie pomocniczych prac na produkcji,
Dbanie o jakość wykonanego wyrobu,
Pakowanie gotowych produktów,
Praca przy zgrzewarkach, pakowarkach.

Oferujemy :
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
Pracę w systemie 4 brygadowym,
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość zorganizowania dojazdów.

Wymagamy:
Wykształcenia min. zawodowego,
Dyspozycyjności,
Solidności, punktualności, dokładności,
Silnej motywacji do pracy,
Umiejętności pracy w zespole,
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, uprawnienia na wózki widłowe.

Spełniasz nasze warunki? Wyślij CV, na pewno oddzwonimy!

Administratorem danych jest Asistnet Work Group z siedzibą w Wrocław
51-131, Żmigrodzka 244. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji,
a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody
także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do
treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie
określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz
aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia
rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i
wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.