WYKŁADANIE TOWARU

Cena: 19

Kontakt:
Józefosław
tel.: 533110360
e-mail: w.plachecinska@interkadra.pl

Opis:

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim
doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i
potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:
MERCHANDISER – WYKŁADANIE TOWARU

Stawka godzinowa: 19 zł brutto, umowa zlecenie
Lokalizacja: JÓZEFOSŁAW

Oferujemy pracę związaną ściśle z branżą FMCG w prężnie rozwijającej się sieci sklepów.
Wymiar godzinowy to 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu.

Jesteśmy otwarci na długodystansową współpracę.

Obowiązki na tym stanowisku:
● serwisy merchandisingowe odpowiadające standardom Klienta, mające na celu
dbałość o wizerunek ekspozycji towaru,
● zapewnienie ciągłości towarów – kontrola półek sklepowych, ekspozycji w
lodówkach oraz na magazynie,
● kontrola terminów przydatności produktów spożywczych,
● sezonowa inwentaryzacja produktów,
● rzetelna współpraca z pracownikami sklepu i reprezentowanie firmy
● raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

Nasze oczekiwania wobec kandydata:
● aktualna książeczka sanepidowska,
● telefon z systemem Android,
● motywacja do pracy i zaangażowanie.