ul. Pastelowa

Odpowiedź w sprawie ul. Pastelowej

Wyjaśniła się sprawa tajemniczych „źródeł” wybijających spod powierzchni
ul. Pastelowej ( Marzec 20, 2012 „Gejzery” przy ul. Pastelowej ) .

Sprawą zainteresowała się radna Katarzyna Nowocin – Kowalczyk :

Okazało się, że woda wybija ponieważ ktoś samowolnie wypompowuje jej nadmiar :

Z odpowiedzi Burmistrza wynika, że remont kanałów odpływowych został przeprowadzony prawidłowo. Wieloletnia prognoza finansowa przewiduje budowę ul. Pastelowej na 2013 rok.

Podoba ci się:

Komentarzy (9)

 1. Niezła komedia :) Widać, że brak porozumienia między mieszkańcami Pastelowej hehe

 2. KNK chciała jak zwykle dobrze, a wyszło tak se [też jak zwykle] :)

 3. no dobrze ale czy ktoś poniesie konsekwencje za samowolne wypompowanie wody ?? zrobili „odkrywki” zatkali rurę i to wszystko ?

 4. Witamy w krainie absurdu :D

 5. I kto teraz powie, że pani KNK nie pomaga??? :D

  • KNK stara się coś robić,a o enigmatycznych hublach i szweycerach nie mogę tego samego rzec – ja do niej nic nie mam :)

 6. Kochani zainteresujcie sie wyborami ,,na sołtysa ‘”‘ naszego królestwa – głosowanie na prawowitego,,WYBRAŃCA” naszego społeczeństwa było Sprawiedliwe !

 7. GRATULUJĘ SŁUŻBOM ZNALEZIENIA PRZYCZYNY! I CO TO JUŻ WSZYSTKO ? „TO PAN WYWALAŁ ŚMIECI” DO WIDZENIA ? ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI ? CO TO MA BYĆ DO CHOLERY ? CZY BURMISTRZ FUNDUJE MIESZKAŃCOM UDZIAŁ W PIASECZNO FOX SHOW? NA WZÓR AMERYKAŃSKIEGO TRUMAN SHOW ? WIELKIE OBIETNICE, SLOGANY WIZUALIZACJE I PROJEKCJE ASTRALNE NA TEMAT PRZYSZŁOŚCI J&J ! A STAN NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST TAKI, ŻE POPADAŁ DESZCZ I NA WILANOWSKIEJ ZNOWU JEST BAJORO ! ILE LAT MOŻNA SIĘ Z TYM PIEPRZYĆ ??? MAM ODRUCH WYMIOTNY NA DŹWIĘK SŁÓW LIS, BURMISTRZ I PIASECZNO !

 8. I every time emailed this weblog post page Odpowiedź w sprawie ul. Pastelowej | Józefosław 24.pl – portal informacyjny Józefosławia Julianowa i okolic. Obejmuje miejscowości – Józefosław Julianów Piaseczno. to all my contacts, for the reason that if like to read it afterward my links will too.
  Ugg Bailey Button http://www.astrologytoyou.com/En/UGG/UggsBaileyButton/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*