Starosta i Sołtys Józefosławia Jan A. Dąbek - źródło : Starostwo Powiatowe w Piasecznie

” Składam państwu podziękowanie za dobre wykonywanie obowiązków służbowych i za sumiennie przepracowany mijający rok 2012 ” – Jan A. Dąbek

18 grudnia 2012 roku w Starostwie Powiatowym w Piasecznie odbyło się spotkanie wigilijne. Jak co roku goście zebrali się wokół świątecznego stołu wspaniale przygotowanego przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. ppor. Emilii Gierczak w Górze Kalwarii.

Na spotkanie przybyli burmistrzowie i wójtowie gmin powiatu piaseczyńskiego, delegacje rad gminnych, radni powiatu piaseczyńskiego, przedstawiciele służb mundurowych, kierownictwo Powiatowego Urzędu Pracy i Powiatowej Rady Zatrudnienia, dyrektorzy szkół i domów kultury, przedstawiciele lokalnego rzemiosła i przedsiębiorczości, delegacje organizacji kombatanckich, towarzystw i klubów, kręgi twórców kultury. W spotkaniu wzięli także udział ksiądz dziekan Zbigniew Pruchnicki i ksiądz Andrzej Krynicki – proboszcz parafii św. Anny w Piasecznie.

Składając wszystkim życzenia, starosta Jan A. Dąbek powiedział m.in.:
„Mam nadzieję, że dzisiejsze spotkanie będzie dla nas wszystkich okazją do odpoczynku od codziennych obowiązków, że wymienimy słowa spokojnej, wzajemnej życzliwości, tak rzadkiej i tak potrzebnej w polskim życiu publicznym. Czeka nas trudny okres gospodarczy i społeczny, ale musimy się z nim zmierzyć w sposób maksymalnie racjonalny. Życzmy więc sobie ostrożnego, ale uzasadnionego optymizmu, odważnych i przemyślanych inicjatyw, wielu możliwości utrzymania poziomu lokalnego rozwoju. Życzmy sobie, aby potrzeby polskich samorządów lokalnych były rozumiane i szanowane w najwyższych kręgach decyzyjnych naszego państwa, co oznacza prowadzenie partnerskiego dialogu i zbieżnych działań, zarówno ekonomicznych, jak i społecznych. (…) W tym miejscu, pragnę zwrócić się do wszystkich pracowników Starostwa Powiatowego i podległych mi jednostek. Składam państwu podziękowanie za dobre wykonywanie obowiązków służbowych i za sumiennie przepracowany mijający rok 2012 i życzę państwu wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. (…) Wyrażam głębokie przekonanie, że w trudnym czasie kryzysu nasze wspólne działania wytyczać będą standardy obywatelskiego ładu. Standardy te są i będą świadectwem naszej kultury zarządzania i wymagań jakie sobie stawiamy”.


Podoba ci się:

Komentarzy (1)

  1. co byś nie próbował mówić o urzędnikach starostwa to i tak są zdecydowanie bardziej kompetentni od innych. A jeżeli chodzi o starostę to jasno określ swoje oczekiwania . to wtedy pogadamy czy twoje intencje są szczere i tylko złośliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*