Trzeźwa Ciąża

Trzeźwa ciąża

W okresie od marca do października br., w wybranych placówkach medycznych na terenie Gminy Piaseczno, prowadzona będzie akcja edukacyjno – informacyjna pod hasłem „Trzeźwa ciąża”.

Akcja skierowana jest do kobiet w ciąży, przyszłych mam, ich partnerów i najbliższego otoczenia. Celem projektu jest upowszechnianie informacji nt. szkodliwości spożywania alkoholu w czasie ciąży a także zainteresowanie prawidłowym odżywianiem w okresie oczekiwania na dziecko. W trakcie co miesięcznych bezpłatnych spotkań specjaliści z zakresu żywienia, pediatrii i ginekologii wyjaśnią wszelkie wątpliwości uczestników, udzielą fachowych porad. – Mam nadzieję, że ta akcja uświadomi Państwu jak duże zagrożenie stwarza alkohol spożywany w okresie ciąży – mówi Honorata Kalicińska, II Zastępca Burmistrza Piaseczna. „Podarujmy naszym dzieciom zdrowy start” – tym hasłem Pani Wiceburmistrz zachęca do udziału w projekcie. Oprócz materiałów informacyjnych i konsultacji przewidziano również upominki dla uczestników.
Spotkania odbywają sie w każdą trzecią sobotę miesiąca od marca do października 2013 r. w przychodni KB Medica przy ul. Powstańców Warszawy 11B w Piasecznie.
Szczegółowe informacje na www.kbmedica.pl lub telefonicznie: 22 750 51 51.

Serdecznie zapraszamy przyszłe mamy!


Podoba ci się:

Komentarzy (1)

  1. wilkanocne jaja z tą reklamą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*