Autorenovator

Zlot oldtimerów 2014

28 czerwca na parkingu w centrum Piaseczna odbędzie się Zlot Starych Pojazdów.

Zlot każdego rodzaju pozytywnie zakręconych, w tym również miłośników starych pojazdów, to przede wszystkim spotkanie środowiskowe i wymiana doświadczeń. Służyć ma również bliższemu poznaniu się ludzi oddanych tej pasji, którzy od święta mijają się w swych ulubieńcach na ulicy.

- Nikt nie rodzi się miłośnikiem starej motoryzacji, ale staje się nim dzięki marzeniom. Sam wiele lat temu ukręcałem sobie głowę na widok „staroci”. Zazdrościłem i podziwiałem ludzi, którzy swój czas i energię poświęcają utrwaleniu przemijającego piękna – mówi jarek Talarowski, organizator zlotu. – Dopiero kilka lat temu przekonałem się, że aby samemu w tym uczestniczyć nie trzeba wydawać setek tysięcy złotych. Ale frajda jazdy i uśmiechy innych na drodze są bezcenne – dodaje. Dlatego nadrzędnym celem tego Zlotu i wszystkich kolejnych, które planujemy robić corocznie, jest przybliżenie innym tej radości i pozyskanie nowych pasjonatów.

1-st AUTORENOVATOR DAY pomyślany jest jako radosne święto rodzinne, na którym wszyscy – zarówno uczestnicy jaki i publiczność – mile spędzą czas.
Dla uczestników ważnym będzie zapewne Konkurs Elegancji ich pojazdów. Dla zwycięzców przygotowano niepowtarzalne nagrody zrobione specjalnie na tą okazję przez zaprzyjaźnionych kowali artystycznych. Jurorami Konkursu będzie publiczność, a wśród osób które oddadzą swój głos rozlosowane zostaną ciekawe nagrody.

Punktem kulminacyjnym będzie Parada Pojazdów. Również tutaj mamy niespodziankę dla publiczności. Każdy może wylicytować miejsce w wybranym przez siebie pojeździe i uczestniczyć w Paradzie. Wszystkie pieniądze uzyskane z tej licytacji zostaną przeznaczone cel charytatywny – Fundacji dla Patrycji.

Ponadto planowane jest wiele innych atrakcji. Będą symulatory zderzenia czołowego i dachowania, alkogogle, akcja straży pożarnej wycinania poszkodowanego z samochodu, znakowanie rowerów przez Straż Miejską oraz stanowiska sponsorów i wystawców. Na pewno dużą atrakcją będzie grający ze sceny, angielskiego piętrusa – zespół dixielandowy. Bez trudu zasmakują Państwo w znakomitym jedzeniu i zimnym piciu.
Impreza objęta jest honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

10:00 – 12:00 Rejestracja pojazdów
10:30 Otwarcie stoisk
12:00 Oficjalne otwarcie zlotu
12:30 – 14:30 Konkurs elegancji
13:00 Akcja straży pożarnej
13:00 – 14:00 i 14:45 – 15:30 Licytacja miejsc
15:45 – 16:30 Parada
17:00 Ogłoszenie wyników konkursów
18:00 Oficjalne zakończenie zlotu

Podoba ci się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*