Wybory Samorządowe 2014

Kandydaci na radnych z Józefosławia i Julianowa

Wybory samorządowe 2014 odbędą się po raz pierwszy w systemie jednomandatowym.
Gmina Piaseczno podzielona jest na 23 okręgi. Wybory w danym okręgu wygra osoba, która zdobędzie najwięcej głosów. Radni z Julianowa i Józefosławia startują w okręgu 14, 15 i 16.

OKRĘG 14 (8 kandydatów)

Józefosław, ulice: Aleja Bzów, Bażancia, Cynamonowa, Cyraneczki (od ul. Osiedlowej do ul. Ogrodowej), Drozda, Działkowa (od granicy z Dzielnicą Ursynów do ul. Ogrodowej), Dzikiego Wina, Geodetów (na odcinku od ul. Wiejskiej do ul. Ogrodowej), Impresji, Jowisza, Kanadyjska, Krótka, Kuropatwy, Londyńska, Montrealska, Narcyzów, Niagary, Ogrodowa, Oliwkowa, Osiedlowa, Ottawy, Pachnącego Groszku, Prymulki, Przepiórki, Rosiczki, Świetliska, Wiejska, Aleja Platynowa, Cyprysowa, Cyraneczki (na odcinku od ul. Ogrodowej do Wilanowskiej), Dzikiej Róży, Feniksa, Geodetów (na odcinku od ul. Ogrodowej do ul. Wilanowskiej), Komety, Księżycowa, Kwitnącej Wiśni, Limby, Magnolii, Mieczyków, Migdałowa, Mirabelki, Mlecznej Drogi, Olchowa, Pastelowa, Planety, Radnych, Rajskiej Jabłoni, Sasanki, Sekwojowa, Słoneczny Sad, Storczyków, Śnieguliczki

Kandydaci:

KRAWCZYK Ewa (KKW SLD Lewica Razem)
LENARD Elżbieta Katarzyna (KWW NASZA GMINA-NASZ POWIAT)
MICHAŁOWSKI Bartłomiej Zygmunt (KWW Klub Rozwoju)
PRAJSNAR Monika Stanisława (KW Prawo i Sprawiedliwość )
SKOWRON Ryszard Józef (KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
SOCHOCKI Andrzej (KWW Józefa Zalewskiego i Centrum)
WIDZ Robert Stanisław (KW Platforma Obywatelska RP)
ŻÓRAŃSKA Jolanta (KWW WSPÓLNE RAZEM)

OKRĘG 15 (8 kandydatów)

Józefosław, ulice: Alzacji, Bretanii, Cyraneczki (na odcinku od ulicy Wilanowskiej do granicy z gminą Konstancin-Jeziorna), Działkowa (na odcinku od ulicy Wilanowskiej do granicy z gminą Konstancin-Jeziorna), Enigmy, Grzybowa, Julianowska, Kameliowa, Kameralna, Krokusowa, Letniskowa, Miodowa, Nad Strumykiem, Normandii, Prowansji, Przylaszczki, Spacerowa, Wakacyjna, Wilanowska, Winorośli, Victorii, Zielone Ogrody, Żwirowa, Alaski, Dźwiękowa, Geodetów (na odcinku od ulicy Wilanowskiej do Julianowskiej), Jutrzenki, Kwadratowa, Marsa, Saturna, Tenisowa, Urocza, Wenus, XXI Wieku, Zorzy Polarnej

Kandydaci:

CHEŁCHOWSKA Joanna (KWW Józefa Zalewskiego i Centrum)
DWORAK Elwira Barbara (KWW NASZA GMINA-NASZ POWIAT)
HUBL Andrzej Tadeusz (KWW Klub Rozwoju)
KRZYSZKOWSKA-SUT Katarzyna-Małgorzata (KW Platforma Obywatelska RP)
PIWOWARSKA BEATA BRYGIDA (KWW Przyszłość Samorządu)
PORA Beata Maria (KWW Projekt Piaseczno)
WIECZOREK Łukasz (KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
ZEL Jolanta Grażyna (KWW WSPÓLNE RAZEM)

OKRĘG 16 (7 kandydatów)

Julianów, Chylice, Chyliczki, Pólko

Kandydaci:

DYNOWSKI Krzysztof Tomasz (KWW WSPÓLNE RAZEM)
KOZYRA BARTŁOMIEJ MATEUSZ (KWW Przyszłość Samorządu)
KRAKOWIAK Filip Daniel (KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa)
KRZYŻEWSKA Hanna (KWW NASZA GMINA-NASZ POWIAT)
MIKA Wojciech (KWW NASZ SPORT I KULTURA)
ROSIAK Robert Zbigniew (KWW Klub Rozwoju)
SPOCIŃSKI Krzysztof (KWW Józefa Zalewskiego i Centrum)

CDN …

Podoba ci się:

Komentarzy (18)

 1. No to się zacznie obiecywanie i licytowanie, co oczywiście zwiększy poczytność i popularność forum.
  Gratuluję pomysłu administratorowi , ale nie jestem przekonany czy Kandydaci dadzą się nabrać.

  • Zaraz, nie bardzo rozumiem. To źle że portal zamieścił informacje. Chyba na tym polega ten biznes. Media zamieszczają informacje które interesują ludzi. Im więcej ludzi czyta, ogląda, słucha tym większe wpływy z reklamy i zysk dla mediów. To bardzo zdrowy układ nikt nikogo nie nabiera. Wszyscy korzystają nikt nie jest stratny i wykorzystany. Dodatkowo jeżeli są to media informacyjne to mechanizm ten wymusza w pewnym sensie obiektywizm. Bo na dłuższą metę nieobiektywne przedstawianie informacji powoduje utratę liczby użytkowników czyli spadek obrotów.

 2. A gdzie jest ul. Enklawy?

  • Też nie mogę odnaleźć na liście, ale patrząc na mapę wychodzi, że to Okręg 15, czyli Józefosław Wschód

 3. Pomysł umieszczenia zasięgów poszczególnych okręgów oraz list kandydatów super.
  Mam już upatrzoną jedną osobę:)

 4. Ja także mam Kandydatkę!
  Głosujmy na Człowieka a nie na Partię Polityczną – to nie Parlament!

 5. Ale Komitet to nie to samo co Partia Polityczna!

  • O, tak. Szczególnie, jeśli uświadomimy sobie, że np. pan starosta ma 3 różne komitety (3 listy), z czego 2 zarejestrowane pod tym samym adresem przy ul. Cynamonowej 9, a niektóre komitety są przedłużeniem list partyjnych. :)

   • Pani Kasiu są wybory, aby Panią nie podano o pomówienia.

    • :) spokojnie, mówię o faktach.

   • To może z tego powodu wyciął wreszcie te chwasty na Cynamonowej (cynamonowe osiedle) i zniknęły deski z gwoździami, został jeszcze skład metalowych elementów ogrodzeniowych i porozrzucane drewno (pisałem o tym wcześniej). Jeszcze trochę i wreszcie pozostali mieszkańcy Cynamonowej odetchną z ulgą. Nieruchomość Pana starosty szpeci całe osiedle. Ale doceniam ostatnie kroki – pojawiło się światełko w tunelu.

    • Ziutek za to cię lubię Ty nic nie robisz tylko śledzisz starostę.
     Powoli wszystko się wyjaśnia to chyba nie miłość tylko zazdrość, a pisanie o majątku może świadczyć że nie masz pracy i szla.. cię trawia jak innym się lepiej powodzi niż Tobie. Ziutek to takie niskie.

   • Brawo. Starosta JAK WIDAĆ NADAL NAJLEPSZY.

 6. Na pewno nie będę głosował na komitety partii typu : PIS, PO czy SLD.
  To są przeważnie ludzie ,, z teczki”

 7. Ziutek ma predyspozycje na dziennikarza śledczego

 8. A jestem ciekaw, co sądzicie o WspólneRazem i Piotrze Kandybie? O tym co robią? Może to jest ta inna droga?

 9. Tak, za każdym z nas stoi jakiś komitet. Ale na tym to polega – komitet może być założony np. przez stowarzyszenie. W Mazowieckiej Wspólnocie Samorządowej nikt nie należy do żadnej partii. Bo my tępimy politykę w samorządzie, a także kryminalistów na listach do rady powiatu.

 10. Every weekend i used to pay a visit this web site Kandydaci na radnych z Józefosławia i Julianowa | Józefosław 24.pl – portal informacyjny Józefosławia Julianowa i okolic. Obejmuje miejscowości – Józefosław Julianów Piaseczno. , as i wish for enjoyment, since this this website conations truly fastidious funny information too.
  josh evans jersey http://smsconto.com/jacksonville-jaguars-josh-evans-jersey-c-53_704_716.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*